• 0992-867-9106
  • info@romolo.ir
چسب کاشی و سرامیک
چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی جایگزینی مناسب برای ملات سنتی :

طی سال های اخیر، تکنولوژی در تمامی زمینه ها رشد چشمگیری داشته و  حیطه مصالح ساختمانی از این رشد قافل نمانده. همانطور که همگی در جریان هستیم در طی دهه های اخیر انواع چسب های کاشی و سرامیک جایگاه خود را به ملات های سنتی و قدیمی دادند. از آنجا در ارتباط با ملات های کاشی و سرامیک در گذشته صحبت کردیم به توضیح مختصری در این باره می‌پردازیم و بیشتر به اصل موضوع رسیدگی می‌کنیم. درواقع ملات های سنتی در قدیم بسیار در چسباندن کاشی های و انواع سنگ و سرامیک ها بر روی سطح یا کف در نمای خارج و داخل ساختمان بسیار کاربرد داشتند. با پیشرفت تکنولوژی وقتی سنگ ها و کاشی ها با ابعاد بزرگ تر و به مراتب سنگین تر تولید شد، دیگر ملات سنتی قادر به چسباندن و نگهداری طولانی مدت سرامیک نبود؛ از طرفی تولید ملات کاملا چشمی و بدون درنظر گرفتن الگو و مقدار خاص با ترکیب مواد درست می‌شد در نتیجه حجم زیرکار اصلا صاف و یکدست نبود و وزن سازه را بسیار بالا می‌بر؛ در ارتباط با عمر و دوام ملات سنتی در نگهداری سنگ، کاشی و سرامیک در طولانی مدت در شرایط آب و هوایی مختلف که دیگر به گمانم نیاز به توضیح نیست چون همگی از کیفیت پایین این نوع چسب آگاه هستیم. 🤕
پس از گذشت مدتی شرکت ها دست به ابتکار جدید تحت عنوان چسب کاشی زدند؛ درواقعیت این محصول همان ملات کاشی و بصورت آماده بود که باعث میشد حجم زیر کار کاملا یکدست شود، اجرا راحت تر و نگهداری و دوام بالا در شرایط آب و هوایی مختلف را داشت و چون در کیفیت های مختلف تولید می‌شد، قادر به چسباندن انواع کاشی، سرامیک و سنگ را در نما و کفا داشت. از همه نظر بسیار به صرفه تر و بهتر برای مجریان و کارفرمایان پروژه ها بود.

اگر اطلاعات بیشتری درباره ملات ها نیاز داشتید می‌توانید مقاله چسب پودری کاشی را مطالعه کنید.

چسب کاشی در یک دهه اخیر :

احتمالا این موضوع ذهن شما را هم درگیر خود کرده باشد که در این مدت پس از تولید چسب کاشی توسط شرکت های مختلف، چه پیشرفتی در این محصول حال شده است ؟! در پاسخ به این سوال باید خدمتتان عرض کنم که در دهه اخیر، با آمدن چسب‌ کاشی بجای ملات کاشی، شرکت های مختلفی دست به تولید این محصول با کیفیت های مختلف به جهت کاربرد های متفاوت زدند. بالاترین کیفیت موجود چسب کاشی و سرامیک در چند سال گذشته توسط کشور ایتالیا تحت عنوان چسب کاشی یونیزه تولید شد. درواقع پروسه یونیزاسیون با ایجاد تغییر در یون مصالح ساختمانی، تغییر بسیار چشمگیر در کیفیت محصول ایجاد می‌کرد که باعث افزایش کیفیت، پایداری مواد و قدرت چسبندگی بالای محصول در شرایط آب و هوایی می‌شود. در سال ۱۳۹۷ شرکت رومولو با وارد کردن تکنولوژی یونیزاسیون از ایتالیا به ایران، تحت لیسانس اروپا و با تکنولوژی به روز ایتالیایی اقدام به تولید چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری کرد.

اگر بدنبال اطلاعات بیشتر و تفاوت میان این محصول هستید، مقاله چسب کاشی پودری بهتره یا خمیری را مطالعه کنید.

چسب کاشی پودری بهتره یا خمیری

چسباندن کاشی و سرامیک، چسب پودری می‌خواهد یا خمیری ؟!

این سوال به مراتب از کارشناسان رومولو پرسیده می‌شود. برای مثال فردی قصد دارد سرامیک را بر روی نمایل زمین درب خانه کار کند، در جایی که قبلا کاشی کاری شده بود و می‌خواهد بداند باید از چسب پودری استفاده کند یا خمیری. بسیارخب؛ پاسخ سوال شما ساده است. چسب پودری درواقع برای چسباندن کاشی، سنگ و سرامیک بر روی سطح نما و یا زمین است درصورتی که برای اولین بار قصد چسباندن و کاشی کاری را دارید  (درواقع وقتی تازه سازه ای ساخته شده و قصد کار کردن روی نمای سازه را دارید). اما چسب کاشی خمیری به شکلی می‌توان گفت برای ترمیم به کار گرفته می‌شود. فرض کنید در محل مورد نظرتان قبلا کاشی کاری شده بوده و به هردلیلی این کاشی کاری ریخته و تخریب شده؛ در ابتدا باید بر روی سطح را کاملا از گرد و غبار و آلودگی و باقی مانده کاشی و چسب تمیز کنید و سپس چسب کاشی خمیری را بر روی سطح کار کنید و کاشی را بچسبانید. مسئله دوم درواقع در ارتباط با تک جزئی یا دو جزئی بودن محصول می‌باشد. چسب پودری تک جزئی به نوعی از چسب کاشی پودری گفته می‌شود که تنها توانایی کار کردن در کف را داشته باشد. این نوع چسب پودری از کیفیت و قیمت پایین تری نسبت به باقی مدل ها برخوردار است و دلیل اصلی آن برطرف شدن نیاز با همان میزان کیفیت است؛ نمونه محصول تک جزئی می‌توان به چسب کاشی پودری AP4 اشاره کرد. چسب پودری دو جزئی درواقع قابلیت کار کردن در کف و سطح دیوار و نما را نیز دارد. این مدل از چسب کاشی دارای کیفیت، دوام و چسبندگی بالاتری نسبت به نوع تک جزئی می‌باشد. چسب کاشی پودری AP8 و چسب کاشی پودری AP6 هر دو از انواع چسب کاشی دوجزئی محسوب می‌شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر ویدئو چگونه از کاشی خمیری استفاده کنیم را مشاهده کنید.

انتخاب چسب کاشی و سرامیک رومولو مناسب برای شما :

چسب کاشی پودری در مجموعه رومولو در سه دسته با ۳نوع کاربری تولید می‌شود.

  1. چسب پودری AP4
  2. چسب پودری پرسلان AP6
  3. چسب پودری مولتی پلاس AP8

محصولات چسب کاشی پودری رومولو همانند باقی محصولات این مجموعه دارای کیفیت بالاتر به نسبت محصولات چسب کاشی پودری برندهای مشابه می‌باشد که این امر به علت طی کردن پروسه یونیزه ( یونیزاسیون ) است. درواقع یونیزه شدن محصولات مربوط به یون آنهاست. طی فرایند یونیزاسیون، یون مواد توسط دستگاه های نوین اروپا تغییر پیدا کرده و از رزین های صدف در آنها استفاده می‌شود که این امر باعث افزایش چند برابری کیفیت محصول می‌شود.

 

چسب کاشی و سرامیک

 

چسب کاشی پودری سیاه :

چسب کاشی پودری سیاه یونیزه رومولو دارای کیفیتی فوق العاده بالا می‌باشد. این چسب جزو دسته بندی چسب ‌های تک جزئی محسوب می‌شود که تنها در کف ساختمان‌ کاربرد دارد. کاربرد این چسب در سنگ های نما در کف و موزائیک هاست.

چسب کاشی پودری پرسلان :

چسب کاشی پودری پرسلان یونیزه رومولو دارای کیفیت استثنائی و بسیار بالا می‌باشد که مخصوص چسباندن انواع کاشی پرسلان و سنگ و موزائیک در نما و کف می‌باشد. چسب پودری کاشی پرسلان جزو دسته بندی چسب‌های دو جزئی است.

چسب کاشی پودری مولتی پلاس :

اگر در یک جمله قصد معرفی این محصول استثنائی را داشته باشید تنها می‌توان گفت: قوی ترین چسب کاشی پودری موجود در بازار.
این چسب، محصولی دو جزئی بر پایه رزین های صدف می‌باشد که طی پروسه یونیزاسیون با ارتقاء کیفیت تبدیل به قوی ترین چسب کاشی پودری در بازار شده است. این محصول جزو دسته بندی چسب‌های دو جزئی محسوب شده و مخصوص چسباندن انواع سنگ های اسلب و سرامیک های پرسلان و کاشی و موزائیک در نما و کف در محیط های رطوبتی همانند استخر و سونا و جکوزی و مخازن آب می‌باشد.

چسب کاشی و سرامیک خمیری :

همانطور که در تیتر مقاله مشاهده کردید، این مقاله در ارتباط با چسب‌های مخصوص کاشی و سرامیک می‌باشد و غیر ممکن است وقتی در ارتباط با چسب کاشی و سرامیک صحبت می‌کنیم، حرفی از چسب کاشی خمیری نزنیم. محصول چسب کاشی خمیری یکی از محبوب ترین انواع چسب در بین ایرانی ها است. 😊 🇮🇷

اگر هنوز هم پاسخ موردنظر خود را دریافت نکرده‌اید می‌توانید بصورت مستقیم با کارشناسان رومولو در تماس باشید.

چسب کاشی و سرامیک تولید شده توسط مجموعه رومولو با اختلاف بسیار به نسبت محصولات مشابه دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسب تر است. به جهت درک این مسئله بهتر است تستر رایگان محصولات را بصورت مستقیم از دفتر مرکزی دریافت کرده و محصول را مورد بررسی و آزمایش قرار دهید. تمامی محصولات تولید شده توسط رومولو دارای گارانتی اصالت و خدمات پس از فروش می‌باشند؛ این بدین مبناست که اگر به هردلیلی یکی از محصولات به هنگام حمل و تا قبل از رسیدن به دست شما دچار خرابی، سوراخ شدن بسته بندی و… شد، مجموعه رومولو بار شما را تعویض خواهد کرد؛ پس بدون هیچگونه نگرانی خرید خود را نهایی کنید.

جهت سهولت شما عزیزان، اگر قصد برقراری ارتباط با کارشناسان فنی رومولو را دارید، می‌توانید از طریق بخش ارتباط با ما و یا با شماره تلفن های ذیل اقدام نمایید؛ کارشناسان رومولو ۲۴ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

همراه / واتساپ : ۰۹۹۲۸۶۷۹۱۰۶
تلفن : ۲۲۶۸۹۲۳۸-۰۲۱

بالاترین کیفیت چسب کاشی پودری را تنها از رومولو بخواهید !!!

اگر قصد تست محصول چسب کاشی پودری یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب کاشی و سرامیک
چسب کاشی پودری بهتره یا خمیری رومولو
چسب کاشی پودری
چسب کاشی پودری بهتره یا خمیری
چسب کاشی

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

چسب کاشی استخری

چسب کاشی استخری

چسب کاشی استخری به مراتب اتفاق افتاده که در پروژه‌های مختلف، افراد نیاز به استفاده از چسب کاشی درون استخر، سونا، جکوزی، منابع آب و…

چسب کاشی خمیری

چسب کاشی خمیری

چسب کاشی خمیری در صنعت ساختمانی مخصوصا در ایران، چسب کاشی خمیری کاربرد بسیار دارد. درواقع این محصول به جهت ترمیم سطوح بیشتر مورد استفاده

چسب عایق بندی

چسب عایق بندی چیست

چسب عایق بندی چیست در انتهای این مقاله شما اطلاعات بسیار ارزشمندی را در ارتباط با چسب عایق بندی ( آب بندی ) بدست خواهید

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

بازگشت به بالا
ورود

به رومولو خوش آمدید

وارد حساب کاربری خود شوید