چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری

چسب کاشی استخری

به مراتب اتفاق افتاده که در پروژه‌های مختلف، افراد نیاز به استفاده از چسب کاشی برای استخر، سونا، جکوزی، منابع آب و… می‌باشند. در چنین شرایط به علت برخورد مستقیم کاشی و ملات زیر آن با آب، گرما و سرما و فشار بالا، نیاز به مصرف چسب کاشی با کیفیتی بالاست. در این میان، با توجه به تعداد شرکت‌های تولید کننده چسب کاشی، انتخاب چسب کاشی استخری مناسب و با کیفیت می‌تواند برای کافرمای پروژه مسئله‌ای گیج کننده و دشوار باشد؛ اما هیچ جای نگرانی نیست چون کارشناسان رومولو با بررسی دقیق بر روی این مسئله، کار را برای شما عزیزان آسوده کرده‌اند. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی چسب های کاشی استخری بپردازیم.

چسب کاشی استخری

چسب کاشی استخری خمیری‌ :

باتوجه به کاربرد چسب خمیری در ترمیم و بازسازی سازه های ساختمانی، سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که آیا چسب کاشی خمیری در فضای استخری و مکان‌هایی که ارتباط مستقیم با آب دارند قابل استفاده است ؟!
بله؛ قابل استفاده می‌باشد. درواقع طبق اصول، اگر شما قصد ترمیم فضای استخری را دارید، چسب کاشی از نوع خمیری برای شما گزینه مناسبی است به این علت که هم قیمت مناسب تری نسبت به چسب کاشی پودری دارد و هم مخصوص ترمیم و بازسازی است؛ البته دو مورد بسیار مهم در این بین وجود دارد که نباید آنها را فراموش کنید :

  • کیفیت چسب کاشی خمیری
  • نوع کار کردن چسب کاشی در محل

اگر این دو مورد به خصوص را رعایت نمایید، هیچ مشکلی در پروژه شما پیش نخواهد آمد. در ادامه به بررسی این دو مورد می‌پردازیم.

چسب کاشی استخری

کیفیت چسب خمیری :

این مورد بسیار حائز اهمیت است؛ درواقع اگر شما طبق اصولی ترین روش ها چسب کاشی استخری را بر روی سطح مورد نظر خود کار کنید، باز هم ممکن است به علت پایین بودن کیفیت محصول چسب خمیری، پروژه شما دچار مشکل شده و کاشی ها پس از مدت کوتاهی لق شده و می‌افتند. پس شما باید در انتخاب نوع چسب کاشی بسیار دقت کنید. در نظر داشته باشید که چسب کاشی خمیری در بازار در سه تیپ مختلف عرضه می‌شود. در این بین چسب کاشی خمیری یونیزه تولید شده توسط مجموعه رومولو دارای بالاترین کیفیت ممکن است. چسب کاشی خمیری یونیزه در یک تیپ تولید می‌شود ولی کاربرد هر سه تیپ موجود در بازار را دارد؛ درواقع در استفاده از کاشی / سرامیک و سنگ آنتیک مصرف دارد؛ روی لینک ذیل کلیک کلید تا وارد صفحه چسب کاشی خمیری یونیزه شوید. 
»» چسب کاشی خمیری یونیزه ««

نوع کار کردن چسب کاشی خمیری در محل :

در ابتدا باید سطح زیرکار تان را از هرگونه آلودگی و گرد و غبار پاک کنید؛ سپس سطح زیرکار را بصورت تیشه‌ای درآورده و حتما با کاردک شانه در دو مرحله ( یک مرحله روی سطح دیوار بصورت افقی و یک مرحله در پشت کاشی بصورت عمودی و یا بلعکس) کار کنید.
به همین راحتی و با رعایت این نکته، باعث می‌شوید تا تمامی حفره ها و منفذ های هوا در بین کاشی و سطح از بین رفته و چسب خمیری به راحتی قدرت کافی برای نگه داشتن کاشی بر روی سطح را بدست می‌آورد. البته مجدد خدمتتان عرض می‌کنم که چسب کاشی خمیری در استخر ها مصرف می‌شوند اما چندان پیشنهاد نمی‌شود؛ درواقعیت بهتر است از آنها در منابعی که در ارتباط مستقیم با آب هستند همانند استخرها، سونا، جکوزی، منابع آبی و… استفاده نشود.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با این محصول می‌توانید مقاله :: چسب کاشی خمیری :: را مطالعه کنید.

چسب کاشی استخری

چسب کاشی پودری :

چسب پودری بهترین انتخاب برای این امر می‌باشد. به علت بالا بودن کیفیت این محصول، شما بهترین نتیجه را از مصرف آن در مخازن آب، استخر، سونا، جکوزی و… خواهید گرفت. همانطور که می‌دانید، محصول چسب پودری کاشی دارای انواع مختلف است که توسط مجموعه های متفاوتی تولید و عرضه می‌شوند. بسته به نوع کاربری شما، نوع چسب پودری مصرفی تان متفاوت است. برای مثال اگر قصد چسباندن سنگ پرسلان بر روی دیواره های استخر را دارید، باید از چسب پودری پرسلان استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با انواع چسب های پودری، پیشنهاد می‌شود که مقاله ذیل را حتما مطالعه کنید.

:: چسب کاشی و سرامیک ::

چسباندن کاشی و سرامیک، چسب پودری می‌خواهد یا خمیری ؟!

این سوال به مراتب از کارشناسان رومولو پرسیده می‌شود. برای مثال فردی قصد دارد سرامیک را بر روی نمایل زمین درب خانه کار کند، در جایی که قبلا کاشی کاری شده بود و می‌خواهد بداند باید از چسب پودری استفاده کند یا خمیری. بسیارخب؛ پاسخ سوال شما ساده است. چسب پودری درواقع برای چسباندن کاشی، سنگ و سرامیک بر روی سطح نما و یا زمین است درصورتی که برای اولین بار قصد چسباندن و کاشی کاری را دارید  (درواقع وقتی تازه سازه ای ساخته شده و قصد کار کردن روی نمای سازه را دارید). اما چسب کاشی خمیری به شکلی می‌توان گفت برای ترمیم به کار گرفته می‌شود. فرض کنید در محل مورد نظرتان قبلا کاشی کاری شده بوده و به هردلیلی این کاشی کاری ریخته و تخریب شده؛ در ابتدا باید بر روی سطح را کاملا از گرد و غبار و آلودگی و باقی مانده کاشی و چسب تمیز کنید و سپس چسب کاشی خمیری را بر روی سطح کار کنید و کاشی را بچسبانید. مسئله دوم درواقع در ارتباط با تک جزئی یا دو جزئی بودن محصول می‌باشد. چسب پودری تک جزئی به نوعی از چسب کاشی پودری گفته می‌شود که تنها توانایی کار کردن در کف را داشته باشد. این نوع چسب پودری از کیفیت و قیمت پایین تری نسبت به باقی مدل ها برخوردار است و دلیل اصلی آن برطرف شدن نیاز با همان میزان کیفیت است؛ نمونه محصول تک جزئی می‌توان به چسب کاشی پودری AP4 اشاره کرد. چسب پودری دو جزئی درواقع قابلیت کار کردن در کف و سطح دیوار و نما را نیز دارد. این مدل از چسب کاشی دارای کیفیت، دوام و چسبندگی بالاتری نسبت به نوع تک جزئی می‌باشد. چسب کاشی پودری AP8 و چسب کاشی پودری AP6 هر دو از انواع چسب کاشی دوجزئی محسوب می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌شود ویدئو ذیل را مشاهده کنید.

:: ویدئو چسب کاشی ::

انتخاب چسب کاشی و سرامیک رومولو مناسب برای شما :

چسب کاشی پودری در مجموعه رومولو در سه دسته با ۳نوع کاربری تولید می‌شود.

  1. چسب پودری AP4
  2. چسب پودری پرسلان AP6
  3. چسب پودری مولتی پلاس AP8

محصولات چسب کاشی پودری رومولو همانند باقی محصولات این مجموعه دارای کیفیت بالاتر به نسبت محصولات چسب کاشی پودری برندهای مشابه می‌باشد که این امر به علت طی کردن پروسه یونیزه ( یونیزاسیون ) است. درواقع یونیزه شدن محصولات مربوط به یون آنهاست. طی فرایند یونیزاسیون، یون مواد توسط دستگاه های نوین اروپا تغییر پیدا کرده و از رزین های صدف در آنها استفاده می‌شود که این امر باعث افزایش چند برابری کیفیت محصول می‌شود.

چسب کاشی استخری

چسب کاشی پودری سیاه :

چسب کاشی پودری سیاه یونیزه رومولو دارای کیفیتی فوق العاده بالا می‌باشد. این چسب جزو دسته بندی چسب ‌های تک جزئی محسوب می‌شود که تنها در کف ساختمان‌ کاربرد دارد. کاربرد این چسب در سنگ های نما در کف و موزائیک هاست.

چسب کاشی پودری پرسلان :

چسب کاشی پودری پرسلان یونیزه رومولو دارای کیفیت استثنائی و بسیار بالا می‌باشد که مخصوص چسباندن انواع کاشی پرسلان و سنگ و موزائیک در نما و کف می‌باشد. چسب پودری کاشی پرسلان جزو دسته بندی چسب‌های دو جزئی است.

چسب کاشی پودری مولتی پلاس :

اگر در یک جمله قصد معرفی این محصول استثنائی را داشته باشید تنها می‌توان گفت: قوی ترین چسب کاشی پودری موجود در بازار.
این چسب، محصولی دو جزئی بر پایه رزین های صدف می‌باشد که طی پروسه یونیزاسیون با ارتقاء کیفیت تبدیل به قوی ترین چسب کاشی پودری در بازار شده است. این محصول جزو دسته بندی چسب‌های دو جزئی محسوب شده و مخصوص چسباندن انواع سنگ های اسلب و سرامیک های پرسلان و کاشی و موزائیک در نما و کف در محیط های رطوبتی همانند استخر و سونا و جکوزی و مخازن آب می‌باشد.

چسب کاشی و سرامیک خمیری :

همانطور که در تیتر مقاله مشاهده کردید، این مقاله در ارتباط با چسب‌های مخصوص کاشی و سرامیک می‌باشد و غیر ممکن است وقتی در ارتباط با چسب کاشی و سرامیک صحبت می‌کنیم، حرفی از چسب کاشی خمیری نزنیم. محصول چسب کاشی خمیری یکی از محبوب ترین انواع چسب در بین ایرانی ها است. 😊 🇮🇷

چسب کاشی پودری یونیزه :

زمانی که یک محصول یونیزه می‌شود، درواقع اتم های مواد دستکاری شده و با تغییر فرم یون مواد و ایجاد تغییرات در الکترون و پروتون آنها توسط تکنولوژی به روز اروپا، مواد یونیزه شده و کیفیت آنها چندین پله ارتقاء می‌یابد. این امر دلیل بر پایداری و دوام بالاتر در شرایط سخت، چسبندگی بیشت و از همه مهم تر، افزایش طول عمر محصول می‌شود. حال باتوجه به سخت بودن شرایط و ارتباط مستقیم با آب، تعدیلات آب هوا و رطوبت، بهترین انتخاب شما برای این امر، استفاده از چسب کاشی پودری یونیزه می‌باشد. علاوه بر کیفیت بالاتر محصول به نسبت محصولات مشابه بازار، قیمت بسیار مناسب تری دارد. شما می‌توانید به جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول، بر روی لینک رو به رو کلیک نمایید :
»» چسب کاشی پودری یونیزه ««

چسب کاشی استخری

چسب کاشی استخری :

چسب کاشی مخصوص استخر درواقع نوع متفاوتی از چسب نیست، صرفا با دارا بودن کیفیت بالاتر محصول به نسبت دیگر محصولات، شما قادر خواهید بود تا از آن محصول در استخر استفاده کنید. در بسیاری از مواقع شرکت ها با جداکردن این محصول و معرفی محصول جدید تحت عنوان چسب کاشی استخر و بالا بردن قیمت آن، همان محصول چسب کاشی را با قیمت بالاتر به فروش می رسانند.

چسب عایق بندی :

همانطور که می‌دانید چسب عایق بندی که در چند سال گذشته با معرفی به بازار ایران و همچنین نمونه یونیزه آن که توسط مجموعه رومولو تولید می‌شود، دارای قابلیت های بسیار فراوانی است. برای مثال در چند سال گذشته جایگزین بسیار عالی برای ایزوگام شده و اگر قصد عایق کردن سقف، دیواره و… ساختمان را دارید به راحتی می‌توانید توسط یک غلطک یا قلمو، یک ظرف خالی و چسب عایق بندی، محل مورد نظرتان را به راحتی عایق کرده و از نفوذ آب جلوگیری کنید. این محصول همچنین عایق حرارت نیز می‌باشد که در بسیاری از مکان ها برای مثال دیواره و اطراف اجاق گاز، رستوران ها و… نیز کاربرد دارد. با توجه به کاربرد فوق العاده این محصول، شما با استفاده چسب عایق بندی بر روی سطح کاشی، به راحتی می‌توانید به صورت ۱۰۰٪ ای جلوی نفوذ آب به درون کاشی را بگیرید و عمر ملات زیر کار و کاشی را تا چندین سال بالاتر ببرید. هیچ جای نگرانی نیست؛ با ما در ادامه همین مقاله همراه باشید تا بهترین روش برای مصرف این مورد را در اختیارتان قرار دهیم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با این محصول، پیشنهاد می‌کنیم مقاله ذیل را مطالعه کنید.

:: چسب عایق بندی چیست ::

چسب عایق بندی

چسب عایق استخر :

اگر قصد تکمیل پروژه تان را دارید و می‌خواهید اوج کیفیت را پیاده سازی کنید این محصول دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید.
می‌دانید که وقتی محل مورد با آب برخورد مستقیم دارد طی مدتی دچار ضعف می‌شود؛ محصولی ارزان قیمت در بازار موجود است به نام چسب عایق بندی، این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است ، ملات زیرکار شما در برابر نفوذ آب جلوگیری کرده و همچنین باعث ایجاد یک لایه بی رنگ و شفاف بر روی سطح کاشی تان می‌شود تا از خورده شدن و برخورد مستقیم آب با کاشی جلوگیری کند. بالاترین کیفیت ها را شما می‌توانید در تولیدات مجموعه رومولو پیدا کنید. شما قادرید تا محصول چسب عایق بندی یونیزه را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت ممکن از رومولو خریداری کنید. به جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با محصول چسب عایق بندی می‌توانید با کلیک بر روی لینک رو به رو وارد صفحه آن شوید.
»» چسب عایق بندی یونیزه ««

بیشتر بدانید :

تا اینجا اطلاعات بسیار با ارزشی برای محصول چسب کاشی استخری بدست آورده‌ایم. در ادامه قصد داریم تا بیشتر وارد جزئیات محصول شویم تا بتوانیم بهترین محصول ممکن را انتخاب کنیم. در این میان بیایید با یک ویدئو شروع کنیم. شما را به تماشای ویدئو ذیل دعوت می‌نماییم.

باتوجه به ویدئو فوق حال شما می‌دانید که چطور باید محصول چسب کاشی را در سطح زیر کاشی و سرامیک کار کنید. در نظر داشته باشید که حتما باید با کاردک شانه دار یکبار بصورت افقی بر روی کاشی، یکبار بصورت عمودی کار کنید ( یا بلعکس )؛ این عمل باعث می‌شود تا هوای میان کاشی و سطح موردنظر تخلیه شود و کاشی با کیفیت بسیار بهتری بر روی سطح موردنظر نصب شود.

بندکشی استخر :

زمانی که صحبت از کار کردن چسب کاشی و چسباندن کاشی و سرامیک می‌شود، موردی که خواه و ناخواه با آن قرار است در ارتباط می‌باشید پودر بندکشی است. با توجه به در نظر گرفتن شرایط مختلف و تیتر این مقاله که در ارتباط با کار کردن مصالح در محیط استخر است، نیاز مند متدی هستید که در معرض مستقیم آب، رطوبت و… مقاومت لازم را داشته باشد. در اینجا اگر فرض را بر این بگیریم که شما از پودر بندکشی رومولو استفاده کنید، به دو طریق می‌توانید جلوی نفوذ آب و رطوبت به درون بند بین کاشی ها را بگیرید.
روش اول : شما می‌توانید در اولین روش بصورت ۱ به ( هر سه پیمانه آب یک پیمانه چسب عایق بندی ) ملات دوغ آبی چسب پودر بندکشی خود را کاملا ضدآب کرده و از نفوذ آب و رطوبت به درون بند بین کاشی ها کاملا جلوگیری کنید.

روش دوم : و اما در روش دوم شما باید پس از خشک شدن کامل بندکشی در دو مرحله (یکبار بصورت افقی و یکبار بصورت عمودی )‌ بر  روی سطح بندکشی با غلطک یا قلمو چسب عایق بندی کار کنید.

جهت سهولت شما عزیزان، اگر قصد برقراری ارتباط با کارشناسان فنی رومولو را دارید، می‌توانید از طریق بخش ارتباط با ما و یا با شماره تلفن های ذیل اقدام نمایید؛ کارشناسان رومولو ۲۴ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

همراه / واتساپ : ۰۹۹۲۸۶۷۹۱۰۶
تلفن : ۲۲۶۸۹۲۳۸-۰۲۱

بالاترین کیفیت چسب کاشی و چسب عایق بندی یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی یونیزه و چسب عایق بندی یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری
چسب کاشی استخری

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت