پودر لاجورد یونیزه

با پودر لاجورد آشنا شوید!!!

لاجورد چیست؟!

لاجورد که نام لاتین آن Lapis Lazui است سنگ آبی رنگ است که آن را به صورت پورد هم استفاده میکنند. لاجورد در جواهر سازی به عنوان نگین استفاده می‌شود. سنگ لاجورد در ابعاد بزرگ تا کوچک به شکل رگه، اغلب در بستری چند سانتی متری، در میان سنگ‌های مرمر یا رگه‌های نامنظم در سنگ‌های آهکی یافت می‌شود. ناخالصی پیریت، که به صورت رگه یا نقاط طلایی یا برنزی رنگ در این سنگ دیده می‌شود، باعث جلوه بیشتر و افزایش قیمت آن می‌شود. این سنگ در افعانستان بیشترین استخراج را دارد. سنگ لاجورد و پودر لاجورد علاوه بر زیورآلات تولیدات دیگری از قبیل مجسمه و بت، مُهرهٔ شطرنج و غیره نیز دارد.

‌پودر لاجورد چیست ؟!

پودر لاجورد یونیزه رومولو محصولی بر پایه پودرهای میکرونیزه معدنی ، پیگمنت ها و افزودنی های شیمیایی می باشد که با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است. پودر لاجورد به سه دسته رنگی نیلی ، آبی و سبز تقسیم میشود که با کیفیت‌ترین آن نیلی است. از کاربرد‌های پودر لاجورد میتوان به رنگ آمیزی تندیس، نقاشی‌‌‌‌‌‌‌های روغنی، استفاده در صنایع کاغذ و پارچه ساخت کف پوش‌های رنگی و مهم تر از همه مجسمه سازی و جواهر سازی اشاره کرد.

بالاترین کیفیت پودر لاجورد یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست پودر لاجوردی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصول رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفنهای رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

لاجرود پودری

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت