افزودنی های‌ بتن

معرفی ضدیخ‌های بتن

در این مقاله می‌خوانید:

افزودنی‌ها بتن چیست؟!

چه محصولاتی را میخواهیم شرح دهیم؟!

مشخصات و موارد مصرف این محصول چیست؟!

در صنایع مختلفی که با بتن سر و کار دارند، گاهی نیاز به ویژگی‌هایی است که در بتن معمولی وجود ندارد. به طور مثال، گاهی نیاز است که سرعت گیرایش بتن کاسته شود تا بتن از محلی به محل دیگر منتقل شود و گاهی نیاز است تا سرعت گیرایش بتن افزایش یابد تا در شرایط بد آب و هوایی هم بشود کار را پیش برد. برای تولید این ویژگی‌ها باید به بتن موادی اضافه شود که افزودنی بتن نام دارند. این افزودنی بتن در دو حالت پودر و مایع در رومولو تولید می‌شوند و هر کدام از این حالا فیزیکی ویژگی‌های خاص خود را دارند. دسته‌ی افزودنی‌های بتن به های گروت، زودگیر کننده، دیرگیر کننده، ضد آب‌ها و ضد یخ ‌ها و تقسیم می‌شوند.

چه محصولاتی را میخواهیم شرح دهیم؟!

در این مقاله برای شما عزیزان قصد شرح محصول ضد یخ پودری و مایع رومولو را داریم. محصول اولی که آن را شرح می‌دهیم ضد یخ پودری است. این محصول بر پایه کلرایدهای کلسیم ، پودر های میکرونیزه معدنی و نمک های معدنی می باشد. محصول افزودنی بتن دوم ضد یخ مایع کلراید دار است که بر پایه ، نیترات های سدیم و کلسیم های معدنی می باشد. و در آخر ضد یخ مایع بدون کلراید رومولو که بر پایه نیترات های سدیم و کلسیم های معدنی است. تفاوت محصول کلراید دار و بدون کلراید در این است که اگر از محصول کلراید دار در بتن مسلح استفاده کنید، باعث می‌شود تا تیر آهن‌هایی که در بتن استفاده شده است بپوسند و آسیب ببینند. به همین دلیل شرکت رومولو یک مدل بدون کلر این محصول را تولید کرد تا در بتن‌های مسلح هم قابل استفاده باشید.

مشخصات و موارد مصرف این محصول چیست؟!

افزودنی بتن، همانند بقیه محصولات یونیزه شده است که باعث به وجود آمدن ویژگی‌های خاصی در آن شده است. از این دسته ویژگی‌ها می‌توان به ویژگی‌های عمومی محصولات رومولو مثل طول عمر بیشتر، آنتی باکتریال بودن و مقاومت بالا در برابر آب و هوای تا مساعد اشاره کرد. از دیگر ویژگی‌ها که بیشتر مخصوص این گروه محصول است می‌توان چسبندگی فوق العاده به انواع بتن و ملات و انسجام و دوام بتن و ملات در برابر یخبندان را نام برد. وجود این ویژگی‌ها باعث به وجود آمدن موارد مصرف خاصی نشده است. ولی!!! باعث شده است تا محصول رومولو در شرایط آب و هوایی که حتی محصولات بهترین برند‌های توی بازار هم در آن به مشکل می‌خورند به راحتی قابل استفاده باشد و بدون آسیب به خاطر آب و هوا موارد مصرف خود را انجام دهد.

بالاترین کیفیت ضدیخ را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصول رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

ضدیخ کلرایدی یونیزه
واتر پروف پودری یونیزه رومولو
ضدیخ مایع کلرایدی یونیزه

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت