پودر نماشسته یونیزه

معرفی پودر نماشسته!!!

در این مقاله می‌خوانید:

پودر نماشسته چیست؟!

مشخصات این محصول چیست؟!

موارد مصرف این محصول چیست؟!

پودر نماشسته یا نمای شسته یکی از رایج‌ترین نما‌های مودر استفاده در صنعت ساختمان سازی در ایران است. نماشسته از نما‌های اندودی می‌باشد که پوششی محکم است که بر روی ساختمان کار می‌شود. نماشسته ترکیبی است از سنگ دانه‌های دانه بندی شده که در بسته بندی با رنگ‌های متنوع در بازار یافت می شود و پودر سنگ و سیمان سفید. دلیل نماشسته بودن اسم این محصول این است که پس از کار شدن بر روی ساختمان آن را با آب میشویند. این محصول استحکام و ماندگاری زیادی دارد، می‌توان طرح‌های متنوعی با استفاده از آن ساخت و البته تنوع رنگی بالایی دارد.

مشخصات این محصول چیست؟!

پودر نماشسته رومولو با استفاده از تکنولوژی ایتالیایی یونیزه شده است که باعث به وجود آمدن صفات خاصی در این محصول می‌شود. از این صفات می‌توان به صفات کلی طول عمر بیشتر، ضد خزه و آنتی باکتریال شدن اشاره کرد. اما اگر دنبال صفات دقیق‌تری نسبت به صفات کلی هستید، می‌توانیم صفاتی مثل سازگاری با انواع رنگ روغنی ،پلاستیک ، آکریلیک، افزایش پوشش 20 درصدی نسبت به محصولات مشابه و سنتی و چسبندگی فوق العاده به انواع مصالح ساختمانی  اشاره کرد. استفاده از این نما در ضخامت‌های بالا باعث ترک ناپذیری این محصول می‌شود. پودر نماشسته قابل شکل و فرم دادن است. در آخر هم خوب است که به صفت سازگاری با انواع مناطق آب و هوایی حتی مناطق بسیار سرد یا بسیار گرم یا بارانی و مرطوب اشاره کنیم.

موارد مصرف این محصول؟!

موارد مصرف پودر نماشسته تقریباً واضح است، در نمای ساختمان استفاده می‌شود. اما برخی موارد مصرف جانبی هم دارد که بازگو کردنشان خالی از لطف نیست. برای مثال، ساخت انواع مصنوعات سیمانی و ساخت انواع ابزار و اشکال سیمانی. همانطور که در پاراگراف بالا گفتیم، به علت یونیزه کردن، این محصول ویژگی‌های خاصی به دست آورده است. این ویژگی‌ها باعث به وجود آمدن موارد مصرف جدید نشده است اما، باعث شده که در شرایط بد آب و هوایی، در ارتفاعات یا در محیط‌هایی که نما‌های معمولی زود از بین می‌روند محکم و بدون آسیب به دیوار بچسبد و زیبایی خود را حفظ کند.

بالاترین کیفیت پودر نماشسته یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر نماشسته یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید پودر نماشسته یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

نما شسته
پودر نماشسته یونیزه رومولو
نماشسته

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت