پودر نماشسته یونیزه شده

معرفی پودر و سنگ لاجورد

در این مقاله می‌خوانید:

پودر لاجورد چیست؟!

مشخصات این محصول چیست؟!

موارد مصرف این محصول چیست؟!

قرن‌ها است که سنگ معدنی لاجورد به عنوان سنگی نیمه قیمیتی از معادن دنیا مثل اروپا، آمریکا و افغانستان استخراج می‌شود. بالاترین کیفیت این سنگ در معادن افغانستان یافت می‌شود. اجزای تشکیل دهنده این سنگ لازوریت ،پیریت و سالسیت است. این سنگ معدنی به صورت تکه‌های تراش خورده و پودر با نام پیگمنت در دنیا عرضه می‌شود و به عنوان جواهر یا رنگی با ارزش شناخته می‌شود. در این سنگ گستره‌ی عظیمی از رنگ‌ها از آبی روشن گرفته تا آبی سیر مایل به ارغوانی وجود دارد که ما در رومولو با کیفیت‌ترین آن را تولید می‌کنیم.

‎مشخصات این محصول چیست؟!

محصول پودر لاجورد، همانند بقیه محصولات رومولو یونیزه شده است که باعث به‌وجود آمدن ویژگی‌های بسیاری در این محصول می‌شود. از ویژگی‌های کلی به وجود آمده در این محصول می‌توان به طول عمر بیشتر در برابر سایر محصولات مشابه‌، ضد خزه، ضد جلبک و آنتی باکتریال بودن این محصول اشاره کرد. اما اگر به دنبال یافتن تاثیر دقیق‌تر فرایند یونیزاسیون بر روی این محصول هستید، می‌توانیم چسبندگی فوق العاده به انواع رنگ‌ها، قابلیت اجرا در انواع مناطق آب و هوایی و جذب آلودگی هوا در محیط های ناسالم آب و هوایی اشاره کرد. همینطور خالی از لطف نیست که به مقاومت و نفوذ ناپذیری در برابر آب بعد از خشک شدن، نرمی و ریز دانگی بیشتر نسبت به سایر محصولات مشابه و البته به سرعت در آماده سازی و اجرا ،خشک شدن و گیرایش سریع اشاره کنیم.

موارد مصرف این محصول چیست؟!

در پاراگراف اول برای شما عزیزان برخی از موارد مصرف سنگ لاجورد را توضیح دادیم. در این پاراگراف، قصد داریم تا موارد مصرف پودر لاجورد را برای شما توضیح دهیم. در ذهن داشته باشید که برخی از این موارد مصرف به سبب یونیزه شدن این محصول به وجود آمده است و شاید استفاده از محصولات مشابه کیفیت و زیبایی که ما در رومولو برای محصولاتمان در نظر داریم را برای شما به وجود نیاورد. از موارد پودر لاجورد می‌توان به قابل ترکیب بودن با انواع رنگ و آب، استفاده در صنایع رنگ، پارچه و کاعذ برای تولید محصولی آبی رنگ و البته لوکس و قیمتی استفاده کرد. همینطور از پودر لاجورد در ساخت کف پوش‌های لاجوردی رنگ استفاده می‌شود. و مهمترین و جامع‌ترین استفاده از این محصول که استفاده در صنعت مجسمه سازی و جواهر سازی است نام می‌بریم. همانطور که در پاراگراف اول گفتیم این محصول از قدیم تا حالا در صنایع جواهر سازی استفاده زیادی داشته است.

بالاترین کیفیت پودر لاجورد یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر لاجورد یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید پودر لاجورد یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

پودر رنگ سیمانی
لاجرود پودری
پودر لاجورد

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت