پودر رنگ سیمانی یونیزه

پودر سیمان رنگی رومولو یونیزه (یونیزاسیون)

شرکت ROMOLO با تجهیزات و ماشین آلات به روز، پودرهای رنگی سیمانی ایرانی مرغوب را بصورت یونیزه تبدیل کرده و فرآوری می نماید. این محصول در بسته بندی های 2، 5 و 15کیلویی و نیم و یک کیلوگرمی در بازار پخش می شود و همچنین به سایر کشور ها صادر می گردد. این نوع پودرهای سیمانی شامل رنگ های : گل و ماشی ، اخرا ، امرا ، دوده ، پیگمنت قهوه ای وآبی ، سبز، زرد ، شنجف یونیزه می باشد، که به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد ، کیفیت غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان را دارد. این پودرهای رنگی سیمانی، بجهت جلوگیری از جذب رطوبت ، حمل آسان ، از بین نرفتن در مجاورت باران و خورشید، در دو کیسه مجزا بسته بندی می گردد. پودرهای رنگی سیمانی که نام تجاری آن در بازار جهانی CEMENT COLOR POWDER شناخته میشوند و در ترجمه پودرهای سیمانی بتن نیز نام گذاری می گردد. پایه تشکیل دهنده ی این پودر ها، سیمان رنگی می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه عمل میکند، که باعث افزایش کیفیت این محصول نسبت به پودرهای سیمانی ایرانی مشابه می باشد. این محصولات پایه تشکیل دهنده ی برخی از مصالح ساختمانی و درمانی می باشد که با توجه به سختی ، چسبندگی بالا و ترکیب با افزودنی های دیگر، بهترین فرآورده برای افزودنی های ساختمانی در سرامیک ، سنگ ، بتن و… می باشد. پودرهای سیمانی گل و ماشی ، اخرا ، امرا ، دوده ، پیگمنت قهوه ای وآبی ، سبز، زرد ، شنجف دارای دانه های ریز می باشد که بعداز یونیزه شدن به ریزترین حالت و نرمی عالی میرسد و بدلیل سبک سازی در آب براحتی حل می گردد و بعداز خشک شدن بسیار سخت و مقام می شود. این محصول عمدتا در گروه ساختمان از آن استفاده می گردد .

مشخصات پودر رنگ سیمانی :

سرعت در آماده سازی و اجرا

عدم ایجاد حساسیت و بدون بو

چسبندگی بیشتر و همسانی در سطح

سخت تر و فشرده تر شدن بعد از اجرا

سازگاری با ترکیب انواع ملات ، سیمان و آب

مقاومت بالا در برابر فشار، حرارت و مقرون به صرفه

نرمی و سرعت اجرای بالا و قابل اجرا در تمامی سطوح داخلی

کاهش چشمگیرمصرف مصالح نسبت به سایرمصالح موجود بازار

جذب آلودگی هوا در محیط و روشن تر کردن رنگ در مدت زمان طولانی

حجم بیشترنسبت به وزن در بسته نسبت به سایرمصالح بدلیل یونیزه شدن

افزایش 20 درصدی پوشش نسبت به سایر محصولات بدلیل یونیزه شدن

طریقه مصرف پودر رنگ سیمانی :

پودرهای سیمانی گل و ماشی ، اخرا ، امرا ، دوده ، پیگمنت قهوه ای وآبی ، سبز، زرد ، شنجف در کارهای مختلف ترکیب های متفاوتی دارد که با توجه به نوع کار و آب و هوای منطقه ی مورد استفاده باید مد نظر قرارداد مثلا در منطقه ای با آب و هوای گرم و خشک مقدار آب ترکیبی 20 درصد بیشتر از منطقه ای با آب و هوای معتدل خنک میباشد لذا میتوانید با توجه به نوع کار و منطقه ی خود بهترین ترکیب را از شرکت راهنمایی بگیرید.

روش نگهداری از پودر های رنگی سیمانی :
جهت نگه داری مفید پودرهای سیمانی را داخل پلاستیک با ضخامت 140 میکرون بدون هوا نگه دارید تا از رطوبت هوا نیز تاثیر نپذیرد و همان کیفیت تولید را در موقع استفاده داشته باشد که شرکت رومولو با توجه به خطوط بدون هوا با همین بسته بندی تولید و پودر رنگی سیمانی را به بازار عرضه مینماید.

موارد ایمنی در استفاده از پودر رنگ سیمانی :

از عینک / دستکش و ابزار مناسب نصب استفاده گردد.

در صورت تماس با چشم سریعا به مدت یک ربع با آب ولرم شست شو داده شود.

در صورت تماس با پوست بهتر است در اولین فرصت با آب و شوینده شستشو گردد.

نکات قابل توجه در نگهداری پودر رنگ سیمانی :

مدت نگهداری 9 ماه در کیسه و بسته بندی شرکت می باشد .

دمای مناسب جهت نگهداری میانگین هوای 10+ الی 30+ می باشد.

دور از تابش مستقیم نور خورشید ، سرما ، گرما زیاد و یخبندان قرار گیرد.