پودر نماشسته یونیزه

پودر نماشسته یونیزه (یونیزاسیون)

شرکت ROMOLO با تجهیزات و ماشین آلات به روز، سنگ جوشقان مرغوب ایرانی را به صورت یونیزه تبدیل کرده و آن را با سیمان سفید یونیزه شده و پودر صدف، به سبکترین حالت فرآوری می نماید. این محصول با کیفیت رقابتی و به صورت کاملا یکدست و یونیزه تولید شده، و در بسته بندی های 2 و 5، 15 کیلویی در بازار پخش شده و به سایر کشور ها صادر می گردد. این نوع پودر نما شسته یونیزه به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد ، کیفیت غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان را دارا می باشد. پودر نما شسته رومولو، برای جلوگیری از جذب رطوبت ، حمل آسان ، از بین نرفتن در مجاورت باران و خورشید، در دو کیسه مجزا بسته بندی می گردد. پودر نما شسته که نام تجاری آن در بازار جهانی WASHED CONCRETE شناخته میشوند. پایه تشکیل دهنده ی آن سیمان سفید و پودر سنگ جوشقان می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند که دارای کیفیتی بیشتر از پودرهای نما شسته مشابه می باشد. پودر نما شسته، ماده ی تشکیل دهنده ی سیمان نما می باشد، که با توجه به شکل پذیری ، رنگ آمیزی و کیفیت، بهترین جایگزین سنگ ، کامپوزیت ، آجر و کاشی در نما ساختمان می باشد. پودر نما شسته دارای دانه های ریز می باشد که بعد از یونیزه شدن به ریزترین حالت و نرمی عالی می رسد و بدلیل سبک سازی در آب براحتی حل می گردد و بعداز خشک شدن بسیار سخت و مقام می شود. این محصول عمدتا در گروه نماسازی ساختمان از آن استفاده می گردد.

مشخصات پودر نماشسته رومولو:

سرعت در آماده سازی و اجرا

عدم ایجاد حساسیت و بدون بو

ترک ناپذیری در ضخامت های بالا

چسبندگی بیشتر و درزگیری مقاوم

سخت تر و فشرده تر شدن بعد از اجرا

مقاومت بالا در برابر فشار.حرارت و رطوبت

سازگاری با رنگ روغنی . پلاستیک و اکریلیک

مقرون به صرفه ، قابل شکل و فرم دهی در اجرا

نرمی و سرعت اجرای بالا و قابل اجرا در تمامی سطوح سیمانی

کاهش چشمگیرمصرف مصالح نسبت به سایرمصالح موجود در بازار

حجم بیشترنسبت به وزن در بسته نسبت به سایرمصالح بدلیل یونیزه شدن

افزایش 20 درصدی پوشش نسبت به سایر محصولات بدلیل یونیزه شدن

روش تهیه سیمان نما شسته با پودر نما شسته:
ظرف مناسب جهت حجم مورد استفاده تهیه کنید. در مرحله ی اول آب تمیز و ترجیحا خنک را در ظرف ریخته و پودر نما شسته را به آهستگی به آن اضافه نمایید تا غلیظ گردد. سپس با کاردک شروع به هم زدن نمایید تا مواد به خوبی ترکیب گردد. مراقب باشید که حجم آب را بسیار کنترل شده اضافه نمایید. اگر بتونه ی شما روی لیسه، به راحتی کار کند، بتونه مناسب و آماده می باشد. در صورت شل بودن کمی پودر نما شسته اضافه نمایید و در صورت سفت بودن کم کم آب اضافه کرده و آن را ترکیب نمایید. عمدتا 55 درصد پودر نما شسته را آب تشکیل میدهد که با توجه به حجم بالای آب، تا یک و نیم ساعت قابل مصرف مناسب می باشد. زمان خشک شدن با توجه به دمای محیط می باشد که در شرایط متعادل در حدود 60 الی 90 دقیقه است .

روش نگه داری، از پودر نما شسته:
جهت نگه داری مفید پودر نما شسته را داخل پلاستیک با ضخامت 140 میکرون بدون هوا نگه داشته تا از رطوبت هوا نیز تاثیر نپذیرد و همان کیفیت تولید را در موقع استفاده داشته باشد که شرکت رومولو با توجه به خطوط بدون هوا با همین بسته بندی تولید و پودر نما شسته را به بازار عرضه مینماید .

موارد ایمنی در استفاده از پودر نماشسته رومولو:

از عینک / دستکش و ابزار مناسب نصب استفاده گردد.

در صورت تماس با چشم سریعا به مدت یک ربع با آب ولرم شست شو داده شود.

در صورت تماس با پوست بهتر است در اولین فرصت با آب و شوینده شستشو گردد.

نکات قابل توجه در نگهداری پودر نماشسته:

مدت نگهداری 9 ماه در کیسه و بسته بندی شرکت می باشد.

دمای مناسب جهت مگهداری میانگین هوای 10+ الی 30+ می باشد.

دور از تابش مستقیم نور خورشید ، سرما ، گرما زیاد و یخبندان قرار گیرد.