چسب کاشی خمیری یونیزه

چسب خمیری رومولو یونیزه (یونیزاسیون)

سنگ آنتیک سرامیک کاشی

شرکت ROMOLO با تجهیزات و ماشین آلات به روز، اقدام به یونیزه کردن انواع سیمان سفید و سیاه، پودرهای سیمانی، صدف، سریش، کربنات و تبدیل آن به سبکترین حالت یونیزه شده می کند. چسب خمیری یونیزه رومولو با کیفیتی رقابتی به همراه افزودنی های با کیفیت یونیزه، در بسته بندی های 1کیلو، 5کیلو و 12،5 کیلویی در بازار پخش و به سایر کشور ها صادر می گردد. این نوع چسب خمیری یونیزه به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد، کیفیتی غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان دارد. این محصول در یک کیسه مجزا بجهت جلوگیری از جذب رطوبت محیط ، تبخیر مواد شیمیایی ، خشک نشدن و از دست دادن چسبندگی درمدت زمان طولانی (9ماه) داخل گالن های ضد یو وی بسته بندی و به بازار عرضه می گردد. چسب خمیری که نام تجاری آن در بازار جهانی PASTE TILE ADHESIVE شناخته میشوند و در ترجمه خمیر چسبنده کاشی نیز نام گذاری می گردد و پایه تشکیل دهنده ی آن سیمان ، کربنات ، رزین های انعطاف دهنده و پودر صدف می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند که دارای کیفیتی بیشتر بدلیل داشتن پودر صدف یونیزه به جهت جذب آب کمتر و چسبندگی فوق العاده می باشد . به همین دلیل با چسب خمیری ROMOLO میتوان انواع سرامیک ، کاشی و سنگ آنتیک را با یک محصول با کیفیت بالا نصب نمود .

مشخصات چسب کاشی خمیری:

مقاوم در برابرآب، بخار، رطوبت، اسید و مواد نفتی

دارای چسبندگی فوق العاده به انواع مصالح ساختمانی

مقاومت در برابر زلزله خفیف ، نشست و افت بنا و تنش های سازه

دارای انعطاف پذیری مناسب جهت جلو گیری از ترک یا افتادن کاشی و سنگ

پس از خشک شدن در مقابل نفوذ آب بسیار مقاوم و تقریبا غیر قابل نفوذ می باشد

موارد کاربرد چسب کاشی خمیری :

نصب انواع کاشی ، سرامیک و سنگ آنتیک
نصب انواع سنگ ، پلاستیک و پلاستوفوم
نصب بر روی سطوح گچی ، سیمانی ، کاشی ، شیشه و سفال
نصب بر روی سطوح بتنی ، قطعات پیش ساخته ، پنل و چوبی

طریقه مصرف چسب کاشی خمیری:

سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی، گرد و غبار تمیز نمایید یا در صورت داشتن کاشی یا سیمان یکدست با تیشه یا سنگ فرز کمی خطوط جهت جذب بیشتر چسبندگی روی سطح ایجاد نمایید و با کارد شانه دار چسب کاشی خمیری را به مقدار لازم (3الی4میل) در یک متر مربع دیوار کار کنید. و بعد از 3 الی 5 دقیقه کاشی خیس شده را بر روی سطح بچسپانید. البته می توانید چسب کاشی خمیری را نیز پشت کاشی با همان کاردک شانه دار کار کرده و روی سطح مورد نظر بچسپانید.

موارد ایمنی در استفاده از چسب کاشی خمیری:

از عینک / دستکش و ابزار مناسب نصب استفاده گردد.

در صورت تماس با چشم سریعا به مدت یک ربع با آب ولرم شست شو داده شود.

در صورت تماس با پوست بهتر است در اولین فرصت با آب و شوینده شستشو گردد.

نکات قابل توجه در نگهداری چسب کاشی خمیری:

مدت نگهداری 9 ماه در کیسه و بسته بندی شرکت می باشد

دمای مناسب جهت مگهداری میانگین هوای 10+ الی 30+ می باشد

دور از تابش مستقیم نور خورشید ، سرما ، گرما زیاد و یخبندان قرار گیرد 

  • در صورت چساندن کاشی روی سطح گچی محل را تمیز و بهتر است با پرایمر رقیق شده چسب بتن، سطح را آغشته نمایید؛ و همچنین در سطحی که دارای کاغذ دیواری می باشد قبل از نصب، کاغذ را کنده و سطح را تیشه ای نمایید.

  • میزان مصرف در چسب کاشی خمیری با توجه به سطح زیر کار می باشد اما بطور کلی میتوان گفت 5 کیلوگرم برای یک متر مربع کافی می باشد.

  • بعد از 24 الی 48 ساعت کاشی کاری محل را دوغاب و بندکشی نمایید؛ دقت داشته باشید که زمان مورد استفاده از محل کاشی کاری شده 24 ساعت بعد از بندکشی می باشد.