کاربرد چسب کاشی پرسلان !!!

کاربرد چسب کاشی پرسلان

کاربرد چسب کاشی پرسلان همانطور که از اسمش پیداست چسباندن کاشی‌های پرسلان به کف و دیوار است. این محصول چسبی دو جزئی است که بر خلاف چسب سیاه هم در کف قابل استفاده است هم در دیوار. کاربرد این محصول چسباندن انواع کاشی ، سرامیک ، سنگ آنتیک و پلاستیک در کف و دیوار است. از دیگر موارد استفاده این چسب میتوان به قابل نصب بودن روی سطوح گچی ، سیمانی ، کاشـی ، شیشه و سفال نام برد. همینطور می‌توان به قابل نصب بودن روی سطوح بتنی ، قطعات پیش ساخته ، پنل و چوب اشاره کرد.

خصوصیات چسب کاشی پرسلان

این محصول که توسط رومولو یونیزه شده است به واسطه داشتن موادی خاص که به آن ویژگی‌هایی می‌دهد ضد آب شده است و قابل استفاده در محیط‌های مرطوب است پس ازنمونه‌های دیگر  موارد استفاده از آن در محیط‌های مرطوب است. این محصول آنتی باکتریال است و کپک نمیزند بنابر این نباید از کاربرد آن در محیط‌هایی که محصولاته معمولی از بین می‌روند و کپک میزنند غافل شد.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب کاشی و سرامیک

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب عایق بندی

چسب عایق بندی

اگر میخواهید متوجه شوید که کدام تولید کننده چسب عایق بهترین است یا کدام مدل چسب عایق بندی بی کیفیت است همین حالا این مقاله را مطالعه کنید.

معایب چسب کاشی و سرامیک

معایب چسب کاشی و سرامیک

با تمام جزئیات چسب کاشی و سرامیک و معایب انواع محصولات موجود در بازار و موارد مصرف چسب کاشی و سرامیک در این صفحه آشنا شوید.

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت