چسب کاشی پودری بهتره یا خمیری
چگونه از چسب بتن استفاده کنیم

چگونه از چسب بتن استفاده کنیم

چگونه از چسب بتن استفاده کنیم

قبل از پرداختن به مسئله چگونه از چسب بتن استفاده کنیم بیایید که با این محصول آشنا شویم. چسب بتن رومولو محصولی تک جزئی و بر پایه رزین‌های اصلاح شده است که محلول در آب است و پس از مخلوط شدن به رنگ سفید شیری در می‌آید. این محصول به عنوان ماده پیوند دهنده ملات‌های پایه سیمانی استفاده می‌شود. چسب بتن آماده مصرف بوده و دارای خاصیت ربایش مخصوصِ توسعه اتصال محکم ملات جدید به ملات‌های قدیمی است. چسب بتن رومولو با استفاده از فناوری روز اروپایی و تکنولوژی نوین تحت لیسانس ایتالیا یونیزه می‌شود که به آن کیفیت باورنکردنی و در عین حال قیمت بسیار مناسبی می‌دهد. حال که با چسب بتن آشنا شدید، نوبت به خواندن جواب سوالتان است.

چگونه از چسب بتن استفاده کنیم

چسب بتن رومولو موارد مصرف مفتاوتی دارد و برای هر کدام از این موارد مصرف نیاز از تا روش صحیحی برای کار با چسب را بلد باشیم.

جهت ترمیم بتن:

یکی از موارد مصرف اصلی این محصول چسباندن ملات سیمانی قدیمی به ملات سیمانی جدید است. در هنگام ترمیم بتن یا در مجموعه کشیدن یک لایه جدید بتن بر روی یک لایه قدیمی، نمی‌توان به طور مستقیم لایه جدید را به قدیمی وصل کرد به این علت که در اثر ضربه لایه جدید به طور کامل از لایه قدیمی جدا شده و در مرور زمان می‌شکند. در این مرحله است که چسب بتن رومولو به کار می‌آید. شما برای استفاده از این چسب دو راه کار کردن آن روی سطح قدیمی بتن و مخلوط کردن آن با ملات بتن جدید را دارید. استفاده از راه اول که مشخص است، فقط کافیست یک لایه به ضخامت مناسب بر روی بتن کار کنید و سپس ملات جدید را اضافه کنید. برای انجام روش دوم هم کافیست که 4 تا 6 درصد از وزن سیمان را چسب بتن بریزید تا قابلیت چسبندگی به سطح بتن جدید را به دست آورید.

یکی دیگر از موارد مصرف چسب بتن آب بند کردن سطوح بتنی است. بنابر این خوب است که جواب سوال چگونه از چسب بتن استفاده کنیم را برای این مورد مصرف هم بنویسیم.

جهت آب بندی:

چسب بتن رومولو قابلیت آب بند کردن سطوح مثل استخر‌ها، مخازن و تانکر‌های آب را دارد. برای انجام این کار کافیست که برای هر متر مکعب بتن، چسب بتن رومولو را به نسبت 3 به 1 با آب ترکیب نموده و بعد با آرامی به بتن اضافه کنیم. توجه داشته باشید که میزان مصرف چسب بتن برای آب بندی با میزان مصرف چسب بتن برای ترمیم بتن تفاوت دارد. میزان مصرف چسب بتن جهت عایق کردن سطوح 5 تا 9 درصد وزن سیمان مصرفی می‌باشد.

تذکر:

قبل از مصرف حتماً به مدت سه دقیقه محتویات درون گالن‌های چسب را کاملاً هم بزنید.

تاثیر فرایند یونیزاسیون بر روی چسب بتن

در پاراگراف اول برای شما گفتیم که این محصول یونیزه شده است. بیایید با تاثیر فرایند یونیزاسیون بر روی این محصول کمی بیشتر آشنا شویم. فرایند یونیزاسیون تاثیرات عمومی‌ای نزیر  افزایش کیفیت و طول عمر بالتر و مقاومت در برابر اسید، باز و رطوبت دارد. همین طور برای هر محصول ویژگی‌هایی تولید می‌کند. برای مثال برای چسب بتن، ویژگی،افزایش مقاومت فشاری بتن ، کاهش نفوذ پذیری بتن،چسبندگی فوق العاده به بتن و انواع مصالح ساختمانی و بهبود مقاومت شیمیایی ، سایشی ، کششی در چسبندگی را تولید می‌کند. پیشنهاد می‌دهم برای آشنایی بیشتر با تاثیرات فرایند یونیزاسیون بر روی محصولات، مقالات تخصصی ما را مطالعه کنید.

بالاترین کیفیت چسب بتن یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصوله یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چگونه از چسب بتن استفاده کنیم یونیزه رومولو
چگونه از چسب بتن استفاده کنیم رومولو
چگونه از چگونه از چسب بتن استفاده کنیم

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت