چسب کاشی پودری بهتره یا خمیری

چسب کاشی خمیری یونیزه رومولو

در این مقاله می‌خوانید:

تفاوت چسب کاشی خمیری یونیزه رومولو با باقی محصولات مشابه؟!

علت تفاوت بین چسب خمیری کاشی یونیزه رومولو و محصولات مشابه؟!

تفاوت چسب کاشی خمیری رومولو با باقی چسب‌های خمیری :

در مقاله قبلی برای شما عزیزان فاکتورهای اصلی یک چسب کاشی خمیری با کیفیت را شرح دادیم. این فاکتورها زمان خشک شدن چسب کاشی خمیری، هزینه‌های جاری و مرتبط، کیفیت چسب خمیری و طول عمر آن هستند. اما برای داشتن باکیفیت‌ ترین چسب کاشی صرفاً داشتن این چهار فاکتور به تنهایی کافی نیست. برای این که بالاترین کیفیت چسب کاشی را داشته باشیم نه تنها باید این چهار فاکتور را داشته باشیم، بلکه باید آن‌ها را در بالاترین حالت ممکنه داشته باشیم. چسب کاشی خمیری یونیزه رومولو در کوتاه‌ترین زمان ممکن خشک می‌شود.

چسب TA12 به علت یونیزه بودن، مانند چسب‌های دیگر، نیاز به زمان طولانی برای گیرایش و سفت شدن ندارد. این محصول رومولو در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفت می‌شود که باعث جلوگیری از اتلاف وقت و معطل شدن می‌شود.

چسب خمیری رومولو به علت یونیزه شدن کیفیت بسیار بالایی که دارد به طوری که کیفیت آن از باکیفیت‌ترین محصولات توی بازار تا چند پله بیشتر است، در عین حال به علت استفاده از مصالح پایه داخلی و ایرانی قیمت آن تا چند مرتبه کمتر از همان محصولات است.

همانطور که اشاره کردیم، این محصول یونیزه است که باعث می‌شود در شرایط محیطی مختلف که حتی با کیفیت‌ترین محصولات قدرت خود را از دست می‌دهند، چسب خمیری رومولو مثل روز اول کاشی را به خود بچسباند. به سبب یونیزه شدن چسب خمیری طول عمر بسیار بالایی دارد و در برابر رطوبت، گمرا و سرمای زیاد، نور آفتاب و حتی عوامل انسانی مثل شست و شو مقاوم است.

یونیزاسیون چیست؟!

عمل یونیزاسیون به فرایندی گفته می‎شود که در آن ما یک پروتون را از هسته اتم جدا کرده و با تابش اشعه‌ای مصنوعی، الکترونی را به آن اضافه می‌کنیم. در این فرایند اتم به یون تبدیل می‌شود. کشور‌های مختلفی در حال استفاده از این فرایند هستند که هر کدام در شاخه مورد نظر خود از این فرایند استفاده می‌کنند. برای مثال کشور آلمان از این فرایند در صنعت لاستیک سازی استفاده می‌کند و کشور ایتالیا، همانند ایران، در صنعت مصالح ساختمانی استفاده می‌شود. ما در رومولو با استفاده از این تکنولوژی مصالح ساختمانی یونیزه را تولید و در بازار ایران و جهان عرضه می‌کنیم.

تاثیر عمل یونیزاسیون بر روی چسب خمیری کاشی؟!

عمل یونیزاسیون مصالح ساختمانی باعث به‌وجود آمدن ویژگی‌های خاصی می‌شود که آن محصول را از باقی محصولات مشابه در بازار متمایز می‌سازد. به طور مثال، در عمل یونیزه کردن چسب کاشی خمیری، سرعت گیرایش و سخت شدن چسب پس از اجرا افزایش می‌یابد. باعث  سهولت در نصب می‌شود که به ما در صرفه جویی در زمان کمک فراوانی می‌کند. چسب خمیری رومولو در آب حل نمی‌شود و مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت، بخار، اسیدها، باز‌ها و مواد نفتی دارد. این چسب استحکام بسیار بالایی در برابر حرکت‌های ساختمانی مثل لرزش، انقباض و انبساط دارد.

بالاترین کیفیت چسب خمیری را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب خمیری یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب خمیری یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام  و یا با شماره تلفنهای رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

چسب کاشی استخری
چسب پودری کاشی
چسب کاشی و سرامیک

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت