چسب پودری کاشی رومولو محصولی بر پایه سیمان، پودرهای میکرونیزه معدنی و افزودنی های شیمیایی می باشد که با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است. از خصوصیات ویژه این محصول میتوان به چسبندگی قوی به انواع مصالح ساختمانی، کاهش بار مرده ساختمان و کاربرد بسیار آسان خصوصاً جهت نصب انواع سرامیک، کاشی و موزاییک در کف اشاره کرد.

خواص فیزیکی و شیمیایی
وزن مخصوص 2.1gr/cm3
حالت فیزیکی پودر
PH 14
رنگ سفید


دانلود دیتاشیتمشخصات محصول

چسب پودری کاشی رومولو محصولی بر پایه سیمان، پودرهای میکرونیزه معدنی و افزودنی های شیمیایی می باشد که با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است. از خصوصیات ویژه این محصول میتوان به چسبندگی قوی به انواع مصالح ساختمانی، کاهش بار مرده ساختمان و کاربرد بسیار آسان بویژه جهت نصب انواع سرامیک، کاشی و موزاییک در کف اشاره کرد.
قابلیت اجـرا در انـواع مناطـق آب و هوایی. سرعت در آماده سازی و اجرا، خشک شدن و گیرایش سریع. بسیار مقاوم و نفوذ ناپذیر در برابر آب بعد از خشک شدن. مقاوم در برابر آب، بخار، رطوبت، اسید و انواع مواد نفتی. نصب افقی آسان، قابل استفاده در لایه های نازک و ضخیم.

موارد مصرف

قابل استفاده به عنوان چسب بلوک های هبلکس. مناسب جهت نصب انواع کاشی، سرامیک و موزاییک. قابل استفاده به عنوان ملات جهت انواع سفال و بلوک. قابل نصب روی سطوح گچی، سیمانی، کاشـی، شیشه و سفال. قابل نصب روی سطوح بتنی، قطعات پیش ساخته، پنل و چوبی.

نحوه مصرف

سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی پاک نموده و در صورت وجود کاشی و سیمان آن را تیشه ای نموده، سپس هر 4 کیلو چسب را با یک لیتر آب ترکیب و کاملا مخلوط کنید، با کاردک شیار دار به اندازه ی کافی از ملات را در محل و پشت کاشی بصورت یک دست مالیده و در سطح مورد نظر نصب نمایید. میزان مصرف بطور کلی 5 – 4 کیلوگرم برای هر مترمربع میباشد. دمای مناسب محیط جهت استفاده از چسب پودری کاشی 35 – 5 درجه سانتیگراد میباشد.
تذکر : چسب پودری کاشی رومولو بدلیل جذب آب کم، چسبندگی مناسبی داشته و بهترین زمان مصرف آن بعد از ترکیب با آب ۲۰ – ۳۰ دقیقه می باشد.

بسته بندی

چسب پودری کاشی رومولو در کیسه ۲۰ کیلوگرمی عرضه می گردد.