کاشی پرسلان - کف و دیوار - نما

چسب پودری پرسلان AP6

چسب پودری پرسلان سفید رومولو محصولی بر پایه پودرهای میکرونیزه معدنی، پودر صدف و افزودنی های شیمیایی می‌باشد که با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است. از خصوصیات ویژه این محصول می‌توان به چسبندگی قوی به انواع مصالح ساختمانی، کاهش بار مرده ساختمان و کاربرد بسیار آسان بویژه جهت نصب انواع سنگ، سرامیک و کاشی های پرسلان در محیط های داخلی و خارجی اشاره کرد.

خواص فیزیکی و شیمیایی محصول
وزن مخصوص 2.1gr/cm3
حالت فیزیکی پودر
PH 14
رنگ سفید
  • کاربرد : کاشی پرسلان | کف و دیوار | نما
  • درجه اشتعال : ندارد
  • بسته بندی : 25kg

چسب پودری پرسلان سفید رومولو محصولی بر پایه پودرهای میکرونیزه معدنی، پودر صدف و افزودنی های شیمیایی می باشد که با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است. از خصوصیات ویژه این محصول میتوان به چسبندگی قوی به انواع مصالح ساختمانی، کاهش بار مرده ساختمان و کاربرد بسیار آسان بویژه جهت نصب انواع سنگ، سرامیک  و کاشی های پرسلان در محیط های داخلی و خارجی اشاره کرد.

قابلیت اجـرا در انـواع مناطـق آب و هوایی
بسیار مقاوم و نفوذ ناپذیر در برابر آب بعد از خشک شدن
سرعت در آماده سازی و اجرا، خشک شدن و گیرایش سریع
مقاوم در برابر آب، بخار، رطوبت، اسید و انواع مواد نفتی
نصب عمودی و افقی آسان، قابل استفاده در لایه های نازک و ضخیم

مناسب جهت نصب انواع سرامیک های پرسلان در کف، دیوار و نما.

مناسب جهت نصب انواع کاشی، سرامیک، سنگ آنتیک و پلاستیک.

قابل نصب روی سطوح گچی، سیمانی، کاشـی، شیشه و سفال.

قابل نصب روی سطوح بتنی، قطعات پیش ساخته، پنل و چوبی.

قابل نصب روی سطوح بتنی، قطعات پیش ساخته، پنل و چوبی.

سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی پاک نموده و در صورت وجود کاشی و سیمان یکدست آن را تیشه ایی نموده، سپس هر 4 کیلو چسب را با یک لیتر آب ترکیب و کاملا مخلوط کنید، با کاردک شیار دار به اندازه کافی از ملات را در محل و پشت کاشی بصورت یک دست مالیده و در سطح مورد نظر نصب نمایید. میزان مصرف بطور کلی 5 – 4 کیلوگرم برای هر مترمربع  میباشد. دمای مناسب محیط جهت استفاده از چسب پودری  پرسلان سفید 35 – 5 درجه سانتیگراد می‌باشد.

تذکر : چسب پودری پرسلان سفید رومولو بدلیل جذب آب بسیار کم و تقریبا یک درصد ، چسبندگی بسیار بالایی داشته و بهترین زمان مصرف آن بعد از ترکیب با آب ۲۰-۱۵ دقیقه می‌باشد.

چسب پودری پرسلان سفید رومولو در کیسه ۲۵ کیلوگرمی عرضه می گردد.