چسب پودری پرسلان سفید را بشناسید!!!

چسب کاشی پودری پرسلان

چسب پودری پرسلان یونیزه رومولو از خوانواده‌ چسب‌های کاشی پودری یونیزه است که بر خلاف چسب کاشی پودری سیاه چسبی دو جزئی است، به این معنا که هم در کف و هم در دیوار قابل استفاده است. این چسب بر پایه پودرهای میکرونیزه معدنی ، پودر صدف و افزودنی های شیمیایی می باشد که با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است.

چسب پودری یونیزه

عمل یونیزاسیون بر روی چسب باعث به‌وجود آمدن خصوصیات خاصی در چسب میشود که آن را از بقیه محصولات در بازار متمایز میسازد. از جمله این خصوصیات میتوان به قابلیت اجـرا در انـواع مناطـق آب و هوایی، چسبندگی فوق العاده به انواع مصالح ساختمانی و سرعت در آماده سازی و اجرا ،خشک شدن و گیرایش سریع اشاره نمود. از دگر خصوصیات این چسب میتوان چسبندگی فوق العاده به انواع مصالح ساختمانی و مقاومت در برابر آب ، بخار ، رطوبت ، اسید و انواع مواد نفتی را نیز نام برد.

این چسب به واسطه دو جزئی بودن قابلیت استفاده هم در کف و هم در دیوار را دارد و برای چسباندن سنگ‌های آنتیک، کاشی، سرامیک و … استفاده می‌شود.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب خمیری
چسب کاشی و سرامیک

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب عایق بندی

چسب عایق بندی

اگر میخواهید متوجه شوید که کدام تولید کننده چسب عایق بهترین است یا کدام مدل چسب عایق بندی بی کیفیت است همین حالا این مقاله را مطالعه کنید.

معایب چسب کاشی و سرامیک

معایب چسب کاشی و سرامیک

با تمام جزئیات چسب کاشی و سرامیک و معایب انواع محصولات موجود در بازار و موارد مصرف چسب کاشی و سرامیک در این صفحه آشنا شوید.

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

بازگشت به بالا
ورود

به رومولو خوش آمدید

وارد حساب کاربری خود شوید