چسب کاشی پودری

چسب کاشی را بیشتر بشناسید

معرفی چسب کاشی پودری :

در گذشته به‌جای استفاده از چسب کاشی پودری از ملات و سیمان برای چسباندن کاشی استفاده می‌شد.ملاتی که برای چسباندن کاشی‌ها مورد استفاده قرار می گرفت، ترکیب شن، ماسه و سیمان بود که برای تمام اقلیم های آب و هوایی مناسب نبود. تا این که چسب کاشی به بازار معرفی شد و با مزایایی که داشت توانست به راحتی جای ملات را بگیرد. چسب کاشی دو مدل پودر و خمیری دارد که در این مقاله برای شما عزیزان کلیتی از چسب‌های کاشی پودری شرح میدهیم.

چسب پودری به دو دسته چسب‌های دو جزئی و تک جزئی تقسیم میشوند. چسب تک جزئی فقط در کف قابل استفاده است در حالی که چسب دو جزئی به علت داشتن کیفیت بالاتر نسبت به تک جزئی، هم در کف هم در دیوار‌ها قابل استفاده است.

خصوصیات چسب کاشی :

از خصوصیات خاص چسب کاشی میتوان به مقاومت در برابر رطوبت و قابلیت آب‌ بند کردن سطح اشاره کرد. از دیگر خصوصیات چسب میتوان به داشتن هزینه کمتر نسبت به استفاده از ملات ، نیاز به زمان کمتر، مصرف انرژی کمتر و جرم کمتر اشاره کرد که همه با هم تجربه بهتری را برای فردی که قرار است با محصول کار کند رقم میزند.

چسب کاشی رومولو :

شرکت رومولو سه چسب پودری یونیزه تولید میکند که از لحاظ کیفیت از محصولات شبیه خود چند پله بالاتر و از لحاظ قیمت از رقبای خود چند پله پایین‌تر است. این محصول توسط تکنولوژی وارد شده از کشور ایتالیا و با استفاده از آخرین استاندارد‌های اروپا تولید میشود. چسب‌های کاشی پودری رومولو به سه دسته چسب  سیاه ، چسب پرسلان و چسب پودر مولتی پلاس تقسیم میشود که در مقالات بعد هر کردام را به طور مفصل برای شما عزیزان شرح می‌دهیم.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب پودری کاشی
چسب کاشی و سرامیک

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب عایق بندی

چسب عایق بندی

اگر میخواهید متوجه شوید که کدام تولید کننده چسب عایق بهترین است یا کدام مدل چسب عایق بندی بی کیفیت است همین حالا این مقاله را مطالعه کنید.

معایب چسب کاشی و سرامیک

معایب چسب کاشی و سرامیک

با تمام جزئیات چسب کاشی و سرامیک و معایب انواع محصولات موجود در بازار و موارد مصرف چسب کاشی و سرامیک در این صفحه آشنا شوید.

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

بازگشت به بالا
ورود

به رومولو خوش آمدید

وارد حساب کاربری خود شوید