چسب پودری سریش رومولو محصولی بر پایه پودرهای طبیعی و افزودنی های شیمیایی می باشد که با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است . از خصوصیات ویژه این محصول میتوان به چسبندگی فوق العاده قوی به انواع مصالح ساختمانی ، کاربرد بسیار آسان ، قابلیت ترکیب با آب و انواع ملات های ساختمانی جهت مصرف در محیط های داخلی و خارجی و سایر مصارف تخصصی  اشاره کرد.

خواص فیزیکی و شیمیایی
وزن مخصوص 1.5gr/cm3
حالت فیزیکی پودر
رنگ زرد
PH 12 – 8
درجه اشتعال ندارد


دانلود دیتاشیتمشخصات محصول

چسب پودری سریش رومولو محصولی بر پایه پودرهای طبیعی و افزودنی‌های شیمیایی می باشد که با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است . از خصوصیات ویژه این محصول میتوان به چسبندگی فوق العاده قوی به انواع مصالح ساختمانی، کاربرد بسیار آسان، قابلیت ترکیب با آب و انواع ملات های ساختمانی جهت مصرف در محیط های داخلی و خارجی و سایر مصارف تخصصی  اشاره کرد.

برخی از ویژگی‌های منحصر بفرد این محصول عبارتند از : دارای چسبندگی فوق العاده به انواع کاغذ و پارچه | دارای چسبندگی فوق العاده به انواع مصالح ساختمانی | سرعت در آماده سازی و اجرا، خشک شدن و گیرایش سریع.

موارد مصرف

قابل استفاده در صنایع رنگ و رزین | قابل استفاده در صنایع  پارچه و کاغذ | قابل ترکیب با انواع رنگ های پلاستیکی  و آب | قابل استفاده جهت ساخت چسب های پودری ساختمانی.

نحوه مصرف

چسب پودری سریش یونیزه رومولو در کارهای مختلف ترکیبات متفاوتی دارند که با توجه به نوع کار و صنعت مورد استفاده، متفاوت است. مثلا در صنعت رنگ و رزین با توجه به نوع و کیفیت رنگ میزان سریش مصرفی متفاوت میباشد. بنابراین با توجه به نوع کار و صنعت مورد استفاده برای بدست آوردن بهترین ترکیب با بخش پشتیبانی مجموعه رومولو در تماس باشید.

بسته بندی

پودر چسب سریش یونیزه رومولو در بسته‌بندی های 0.5 و 10 کیلوگرمی تولید و عرضه می گردد.