چگونه از چسب بتن استفاده کنیم تا کیفیت بالا برود

چگونه از چسب بتن استفاده کنیم

چگونه از چسب بتن استفاده کنیم

در این مقاله قصد داریم برای شما عزیزان درباره این که چگونه از چسب بتن استفاده کنیم مقاله‌ای بنویسیم. اما، نیاز است که اول با چسب بتن رومولو آشنا شوید. امروزه برای آب بند کردن مصالح ساختمانی و افزایش چسبندگی بتن از چسب بتن استفاده میشود. همچنین برای ترمیم و تعمیر بتن آسیب دیدگی های سطحی و عمقی استفاده میشود. شرکت رومولو با استفاده از تکنولوژی جدید و انحصاری که در دست دارد توانست این محصول را یونیزه کند که به آن مزایای زیادی میدهد.

مشخصات چسب بتن:

مناسب برای اتصال بتن جدید به بتن قدیمی،مناسب برای اجرای لایه پرایمر روی سطوح بتنی،امکان ساخت ملات و پوشش های آب بند برای سطوح مختلف، امکان افزودن به پودربتونه و ماستیک جهت افزایش قدرت چسبندگی، مناسب برای تهیه بتونه سنگی برای پر کردن تخلخل های سنگ پس ازنصب، قابلیت آب بندی سازه های آبی مانند، استخرها و مخازن آبی و تصفیه سطحی و عمقی و تصفیه خانه ها، پس از خشک شدن در مقابل نفوذ آب بسیار، مقاوم و تقریبا غیر قابل نفوذ می باشد، بهترین پرایمر زیرکار جهت ترمیم، قابل استفاده در ملات های کاشیکاری و بند کشی.

چسب بتن رومولو:

چسب بتن رومولو پس از یونیزه شدن طول عمر بسیار بیشتری دریافت میکند، سطح بیشتری را پوشش میدهد که علاوه بر هزینه کمتر برای این محصول، انرژی و زمان کمتری نیاز دارد. به درز های باقی مانده بیشتر نفوذ میکند و همان طور که گفته شد در برابر اسید و باز واکنش نشان نمیدهد.

چگونه از چسب بتن استفاده کنیم؟!

حالا که با چسب بتن مقداری آشنا شدید، وقتش رسیده است که سوال چگونه از چسب بتن استفاده کنیم را برای شما عزیزان پاسخ دهیم.همانطور که خواندید چسب بتن رومولو موارد مصرف بسیاری دارد که ما امروز دو تا از اصلی‌ترین موارد مصرفش را برای شما می‌نویسیم.

1)جهت ترمیم بتن: اصلی‌ترین مورد مصرف این محصول چسباندن یک لایه بتن جدید به بتن قدیمی است. اگر لایه بتن جدید بدونه استفاده از این محصول به بتن قدمی بچسبد به اندازه کافی جوش نمی‌خورد و بر اثر ضربه جدا می‌شود. بنابر این از این محصول استفاده می‌کنیم.سطوح مورد نظر را از هر گونه آلودگی پاک نموده و یک لایه چسب بتن را روی مقطع مورد نظر بکشید  ،  میزان  مصرف معمول6-4 درصد وزن سیمان مصرفی میباشد .

2)جهت آب بندی: یکی از خصوصیات این محصول قابلیت آب بند کردن سطوح بود. برای انجام این کار کافیست به ازاء هر متر مکعب بتن ، چسب بتن رومولو را به نسبت 3 به 1 با آب ترکیب نموده و سپس به بتن اضافه نمایید ، میزان مصرف معمول چسب بتن رومولو ، جهت آب بندی داخلی تقریبا 9-5 درصد وزن سیمان مصرفی میباشد .

بالاترین کیفیت چسب بتن یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب بتن یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خریدچسب بتن یونیزه یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چگونه از چسب بتن استفاده کنیم رومولو
چگونه از چسب بتن استفاده کنیم یونیزه
چگونه از چسب بتن استفاده کنیم - رومولو

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت