پودر نماشسته یونیزه

پودر نماشسته یونیزه رومولو چیست ؟!

پودر نماشسته یونیزه رومولو چیست ؟!

شرکت رومولو با تجهیزات و ماشین آلات به روز، سنگ جوشقان مرغوب ایرانی را به صورت یونیزه تبدیل کرده و آن را با سیمان سفید یونیزه شده و پودر صدف، به سبکترین حالت فرآوری می نماید. این محصول با کیفیت رقابتی و به صورت کاملا یکدست و یونیزه تولید شده، و در  بازار پخش شده و به سایر کشور ها صادر می گردد. این نوع پودر نماشسته یونیزه به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد ، کیفیت غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان را دارا می باشد. پودر نما شسته رومولو، برای جلوگیری از جذب رطوبت ، حمل آسان، از بین نرفتن در مجاورت باران و خورشید، در دو کیسه مجزا بسته بندی می گردد. پودر نما شسته که نام تجاری آن در بازار جهانی WASHED CONCRETE شناخته میشوند.

محصول نماشسته یونیزه رومولو را بیشتر بشناسید :

پایه تشکیل دهنده ی آن سیمان سفید پرتلند و پودر سنگ جوشقان می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند که دارای کیفیتی بیشتر از پودرهای نماشسته مشابه می باشد. پودر نماشسته، ماده ی تشکیل دهنده ی سیمان نما می باشد، که با توجه به شکل پذیری ، رنگ آمیزی و کیفیت، بهترین جایگزین سنگ ، کامپوزیت ، آجر و کاشی در نما ساختمان می باشد. پودر نما شسته دارای دانه های ریز می باشد که بعد از یونیزه شدن به ریزترین حالت و نرمی عالی می رسد و بدلیل سبک سازی در آب براحتی حل می گردد و بعداز خشک شدن بسیار سخت و مقام می شود. این محصول عمدتا در گروه نماسازی ساختمان از آن استفاده می گردد.

بالاترین کیفیت پودر نماشسته یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر نماشسته یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید پودر نماشسته یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

نماشسته رومولو

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت