پودر لاجورد یونیزه

پودر لاجورد یونیزه رومولو می‌شناسید ؟!

شرکت Romolo با تجهیزات و ماشین آلات به روز، سنگ لاجورد ایرانی مرغوب را بصورت یونیزه تبدیل کرده و فرآوری می نماید. این پودر در  بازار پخش شده و همچنین به سایر کشور ها صادرمی گردد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می کند و به دلیل سبک سازی و فعال شدن یون مواد ، کیفیتی غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان و نمونه های مشابه ایرانی دارد. پودر لاجورد در دو کیسه مجزا بجهت جلوگیری از جذب رطوبت ، حمل آسان ، از بین نرفتن در مجاورت باران و خورشید بسته بندی می گردد.

درباره لاجورد یونیزه بیشتر بدانید :

پودر سنگ که با نام تجاری  LAZULI در بازار جهانی شناخته میشوند و در ترجمه پودرآبی نیز نام گذاری می گردد بر پایه سنگ لاجورد تولید میشود که سنگی آبی رنگ است. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند دارای کیفیتی بیشتر از پودرهای لاجورد مشابه می باشد. این محصول تشکیل دهنده برخی از مصالح ساختمانی و درمانی می باشد که با توجه به سختی ، چسبندگی بالا و ترکیب با افزودنی های دیگر بهترین فرآورده برای افزودنی های رنگ ، پارچه ، سرامیک ، سنگ ، بتن و… می باشد. این محصول دارای دانه های ریز می باشد که بعداز یونیزه شدن به ریزترین حالت و نرمی عالی میرسد و بدلیل سبک سازی در آب براحتی حل می گردد و بعداز خشک شدن بسیار سخت و مقام می شود، که عمدتا در گروه نقاشی ساختمان از آن استفاده می گردد.

بالاترین کیفیت پودر لاجورد یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر لاجورد یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید پودر لاجورد یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

پودر لاجورد

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت