پودر مصالح ساختمانی یونیزه

پودر سنگ جوشقان چیست ؟!

محصول سنگ جوشقان یونیزه رومولو را می‌شناسید ؟!

سنگ جوشقان پودر شده که تنها در مناطق خاصی از ایران یافت می شود و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن در صنعت ساختمانی بسیار کاربرد دارد.
این محصول رومولو که با استفاده از تکنولوژی نوین و انحصاری مجموعه یونیزه شده است، دارای مزایایی است که این پودر را از بقیه محصولات مشابه در بازار متمایز می‌سازد. به طور مثال این پودر سرعت بالاتری در آماده سازی و اجرا نسبت به بقیه پودر ها دارد. بو و حساسیت ندارد و در ضخامت بالا ترک ناپذیر است. چسبندگی بیشتری دارد و درزگیری را بهتری و  مقاوم تر انجام میدهد. با انواع مصالح ساختمانی سازگار است و در برابر فشار، حرارت، رطوبت و حتی محیط های اسیدی و بازی واکنش نشان نمی‌دهد. محصول پودر جوشقان یونیزه شده رومولو علاوه کیفیتی ارتقاء یافته، دارای قیمت بسیار مناسب تر نسبت به محصولات مشابه است. این محصول به علت یونیزه بودن حجم بیشتری را در بسته دارد و پوشش سطحی آن 20 درصد بیشتر از حد معمول می‌باشد.

روش مصرف پودر سنگ جوشقان :

محصول پودر جوشقان یونیزاسیون شده در کارهای مختلف ترکیب های متفاوتی دارد که با توجه به نوع کار و آب و هوای منطقه ی مورد استفاده باید مد نظر قرارداد مثلا در منطقه ای با آب و هوای گرم و خشک مقدار آب ترکیبی 15 درصد بیشتر از منطقه ای با آب و هوای معتدل خنک میباشد لذا میتوانید با توجه به نوع کار و منطقه ی خود بهترین ترکیب را از شرکت راهنمایی بگیرید .

بالاترین کیفیت پودر سنگ جوشقان یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر سنگ جوشقان یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید پودر سنگ جوشقان یونیزه یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

پودر سنگ
پودر سنگ جوشقان یونیزه

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت