سیمان رنگی

آشنایی با پودر رنگ سیمانی رومولو!!!

در این مقاله می‌خوانید

پودر رنگ سیمانی چیست؟!

رنگ بندی این محصول چیست؟!

‌رنگ سیمانی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟!

تفاوت رنگ سیمانی رومولو با بقیه پودر‌‌ها در چیست؟!

پودر رنگ سیمانی چیست؟!

به طور کلی، سیمان در رنگ‌های سفید و سیاه (خاکتسری) استفاده می‌شود. با این حال ممکن است شما سطح‌ها یا ستون‌‌هایی را دیده باشید که از سیمان است اما رنگ دارد. وجود این رنگ در سیمان به خاطر رنگ کردنش پس از کار نیست، بلکه، به خاطر این است که در زمان تولید ملات آن، از پودر رنگ سیمانی استفاده شده است. این محصول، یک پودر است که در هنگام تولید ملات به آن اضافه می‌شود که به آن رنگ‌های متنوع‌ای می‌دهد.

رنگ بندی پودر رنگ سیمانی ؟!

پر استفاده‌ترین رنگ‌ها، قرمز آجری و آبی لاجورد هستند. اما، این به این معنا نیست که رنگ‌های دیگر وجود ندارند. رنگ‌های اخرا، امرا و دوده از پر استفاده‌ترین رنگ‌ها در این صنعت هستند و پس از آن رنگ گل و ماشی و پیگمنت‌های قهوه‌ای پر استفاده هستند. رنگ‌هایی مثل سبز روشن، قرمز براق یا زرد پر رنگ، مثل بقیه، رنگ‌های پر مصرفی نیستند ولی ممکن است در زمین بازی کودکان آن ها را دیده باشید.

‌پودر رنگ سیمانی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟!

از آنجایی که پودر رنگ سیمانی، در تولید سیمان استفاده می‌شود که اکثرا در فضای خارجی استفاده می‌شود، بسیار مهم است که پودر رنگ سیمانی کیفیت و قدرت سیمان را پایین نیاورد. این پودر باید در برابر عوامل جوی مثل باران، نور مستقیم خورشید، هوای سرد و گرم مقاوم باشد و رنگش از بین نرود. اضافه کردن این محصول به سیمان نباید مانع چسبیده شدن ذرات آن به هم بشود زیرا این عمل باعث فرسایش، و در زمستان باعث ترک خوردن سیمان می‌شود.

تفاوت پودر رنگ سیمانی رومولو با بقیه پودر‌‌ها در چیست؟!

ویژگی‌هایی که در پاراگراف بالا گفته شد، ویژگی‌های مهمی هستند که باید در تولید سیمان رنگی رعایت شود. اما، تولید رنگ سیمانی با کیفیت و ویژگی‌های پارا گراف بالا و در عین حال پایین نگه داشتن قیمت آن از پس هر شرکتی بر نمی‌آید. اما ما در رومولو، قدرت تولید این رنگ را به واسطه فرایند یونیزاسیون داریم. فرایند یونیزاسیون به ما این توانایی را می‌دهد تا بتوانیم با استفاده از مصالح پایه داخلی، پودر رنگ سیمانی با کیفیت را تحت لیسیانس اروپا تولید و در عرضه کنیم. فرایند یونیزاسیون باعث می‌شود محصول در برابر آب، باران، رطوبت، گرما و سرمای شدید مقاوم باشد، آنتی باکتریال و ضد خزه شود و در طولانی مدت رنگ خود را از دست ندهد. همین طور خالی از لطف نیست که به گیرایش سریع این رنگ اشاره کنیم.

بالاترین کیفیت پودر رنگ سیمانی یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید پودر رنگ سیمانی یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

پودر رنگ سیمانی
پودر رنگ سیمانی
پودر رنگ سیمانی

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت