ترمیم بندکشی سرامیک

پودر بندکشی چیست ؟!؟!

بندکشی چیست ؟؟؟

پس از کاشی کاری و چسباندن کاشی‌هایه دلخواه به دیوار، فضایی بین آن‌های به‌وجود می‌آید که در صورت بسته نشدن باعث نفوذ رطوبت و هوا بین کاشی و بر روی چسب می‌شود که در طولانی مدت باعث از بین رفتن چسب میشود و کاشی می‌افتد. برای جلوگیری از این اتفاق، باید از بندکشی استفاده کنیم. از بندکشی پس از کاشی کاری استفاده می‌کنیم تا فضای خالی را بپوشانیم.مصالح بندکشی باید از تراکم کافی برخوردار باشد تا بتواند با انبساط کافی مانع نفوذ آب و دیگر مواد مخرب به لایه های مصالح ساختمانی استفاده شده بشود. در بندکشی باید دقت شود که کلیات درزها باید دارای عمق برابر باشد، همینطور سطح مورد نظر باید از قبل تمیز شده باشد تا آلودگی در بندکشی گیر نکند. در ذهن داشته باشید که می‌توان یک لایه جدید بر روی یک لایه قدیمی کار کرد برای ترمیم بندکشی سرامیک.

موارد مصرف این محصول رومولو.

بندکشی رومولو موارد مصرفی مثل بقیه بندکشی‌های در بازار دارد. تفاومت این محصول با بقیه کیفیت بسیار بالای آن و طول عمر آن است که به علت یونیزه کردن به وجود آمده است. این محصول علاوه بر استفاده عادی مثل بندکشی، برای ترمیم بندکشی هم استفاده می‌شود.رومولو بندکشی‌های خود را در سه دسته معمولی، شاین ( درخشنده ) و شب نما تولید میکند. در ذهن داشته باشید که رومولو تنها تولیدکننده و فروشنده پودر بندکشی شب نما در دنیا است و این محصول در هیچ جایی از دنیا به غیر از ایران قابل پیدا کردن نیست. محصولات رومولو با استفاده از تکنولوژی یونیزاسیون مصالح ساختمانی یونیزه شده است که باعث شده کیفیت آن تا چند پله از بقیه محصولات مشابه بیشتر باشد. شما حتی می‌توانید از این محصول رومولو برای ترمیم بندکشی سرامیک قدیمی هم استفاده کنید با این حال به علت استفاده از مصالح پایه داخلی و ایرانی قیمت آن از باقی محصولات مشابه هم رده خود تا چند پله کمتر است.

بالاترین کیفیت پودر بندکشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر بند کشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خریدپودر بند کشی یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

بندکشی یونیزه جدید باکیفیت رومولو

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت