پودربندکشی یونیزه رومولو بر پایه سیمان، پودرهای میکرونیزه معدنی، صدف و ترکیبات آب بند کننده با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است و در بیش از ۲۶ رنگ تولید می گردد که دارای چسبندگی بسیار قوی به انواع سطوح را دارد. استفاده از این محصول علاوه بر برتریهای فنی از نظر اقتصادی و سرعت اجرایی نیز مقرون به صرفه می باشد.

خواص فیزیکی و شیمیایی
وزن مخصوص 2.1gr/cm3
حالت فیزیکی پودر
PH 14
رنگ سفید


دانلود دیتاشیتمشخصات محصول

پودربندکشی پلاس یونیزه بر پایه سیمان، پودرهای میکرونیزه معدنی، صدف و ترکیبات آب بند کننده با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است و در بیش از ۲۶ رنگ تولید می گردد که دارای چسبندگی بسیار قوی به انواع سطوح را دارد. استفاده از این محصول علاوه بر برتریهای فنی از نظر اقتصادی و سرعت اجرایی نیز مقرون به صرفه می باشد.

جهت بررسی برخی از ویژگی‌های منحصر بفرد این محصول می‌توان به موارد روبه‌رو اشاره نمود : ضد آب، ضد اسیـــد، ضد شــوره، آنتی باکــتریال. دارای چسبندگی فوق العاده به انواع مصالح ساختمانی. مقاومت بالا و نفوذ ناپذیری در مقابل نفوذ آب و رطوبت. دارای سختی فــوق العاده جهت جلوگیری از افتادن یا لقی. ثابت بودن رنگ در برابر شست و شو با اسید های شوینده. نفوذپذیری بالا جهت پر کردن خلل و فرج های جا مانده در اجرا.

موارد مصرف

مناسب جهت بندکشی و دوغاب انواع سرویس ها، نما ها، سونا و جکوزی. مناسب جهت بندکشی و دوغاب انواع استخر ها، آب نماها و سنگ های محوطه. مناسب جهت بندکشی و دوغاب انواع آجر نما، آجر شومینه و آجر های تزئینی. مناسب جهت بندکشی و دوغاب انواع کاشی، سرامیک، سنگ و سنگ آنتیک. مناسب جهت بندکشی و دوغاب انواع پلاستیک و پلاست فوم و شیشه های تزئینی. قابل استفاده در صنعت مجسمه سازی، سفال سازی و ابزارهای گچی و بتنی.

نحوه مصرف

جهت استفاده به عنوان دوغاب نفوذی : سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی پاک نموده و با اسفنج خیس مرطوب نمایید، هر یک کیلوگرم پودر بندکشی رومولو را با یک لیتر آب ترکیب نموده و روی سطح مورد نظر اجرا نمایید و با استفاده از تی لاستیکی تا سفت شدن دوغاب حرکت دهید سپس باقی مانده مواد روی کاشی ها را با ابر مرطوب تمیز نمایید. هر یک کیلوگرم پودر بندکشی یونیزه رومولو برای دوغاب 6 متر مربع کافی می‌باشد.
جهت استفاده به عنوان خمیر بندکشی : سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی پاک نموده سپس پودر بندکشی را با آب ترکیب کنید تا صورت خمیر درآید سپس با استفاده از کاردک پلاستیکی عمق بند ها را بصورت یک دست کاملا پر نمایید.
هر یک کیلوگرم از پودر بندکشی یونیزه رومولو برای بندکشی 3 متر مربع کافی می‌باشد. دمای اجرای کار ( دوغاب و بندکشی ) بین 35 – 5 درجه سانتیگراد می‌باشد. فضای بندکشی شده حداقل بعد از 24 ساعت بعد از اجرا قابل استفاده میباشد. جهت بندکشی و دوغاب سرامیک های پرسلانی میزان مصرف پودر بندکشی نصف می‌گردد. جهت بندکشی و دوغاب آجر نما، شومینه و کاشی استخر میزان مصرف پودر بندکشی 2 تا 3 برابر افزایش می‌یابد. جهت دوام و ماندگاری بیشتر توصیه میشود پودر بندکشی را با آب و چسب آب بندی ترکیب و اجرا نمایید.

بسته بندی

پودر بندکشی پلاس یونیزه در بسته‌بندی های 4 کیلوگرمی عرضه می گردد.