پودر بندکشی استخر رومولو

پودر بندکشی استخر

 پودری بندکشی چیست ؟!

در نصب کاشی های داخل و خارج ساختمان فضای خالی بین کاشی ها باید پر شوند تا کاشی مرطوب یا خیس نشود و  بعد از ضربه بلند نشود. برای انجام این کار،محصولات و روش های مختلفی وجود دارد که بهترین آن استفاده از پودر بندکشی است. این محصول علاوه بر پر نمودن فضای خالی بین درز کاشی و سرامیک ، نقش ضد آب کنندگی و افزایش زیبایی کاشیکاری را نیز دارد. امروزه استفاده از روش های سنتی مانند دوغاب ریزی جهت بندکشی کاشی و سرامیک منسوخ شده است و محصولات متنوعی در زمینه بندکشی تولید و به بازار معرفی شده است .  پودر بندکشی و درز بندی ، محصولی است پایه سیمانی متشکل از مواد شیمیایی آلی و پودر های معدنی و رزین های آکریلیک ، که باعث ایجاد اتصال محکم و یکنواخت بین کاشی ها می شود . مصرف این پودر به جز بندکشی کاشی و سرامیک ، باعث افزایش چسبندگی و نفوذ ناپذیری، در برابر رطوبت می شود. پودر بندکشی یونیزه رومولو به علت یونیزه شدن، دارای خواص و ویژگی‌های خاصی است که آن را از بقیه محصولات متمایز می‌سازد. یکی از این ویژگی‌ها ضد آب بودن است. این محصول رومولو به قدری در برابر آب مقاوم است که شما می‌توانید به راحتی از آن به عنوان بندکشی اسختر استفاده کنید.

پودر بندکشی یونیزه رومولو:

شرکت رومولو با استفاده از تکنولوژی نوین اروپایی و  بهره گیری از علم شیمی، تحت لیسانس ایتالیا، ابتدا مصالح پایه را بصورت یونیزه (یونیزاسیون شده) تولید میکند و سپس در بازار ایران  جهان عرضه می‌کند. رومولو پودر بندکشی را در رنگ بندی های متنوع  و در وزن های مختلف به بازار عرضه می کند.ما حتی این توانایی را داریم تا بندکشی را در رنگ دلخواه شما به صورت سفارشی تولید کنیم. پودر بندکشی رومولو به علت این که با فرایند یونیزاسیون فرموله می‌شود مشخصات خاصی می‌گیرد. یونیزه بودن این محصولات طول عمر بسیار بالاتری نسبت به محصولات مشابه به آن‌ها می‌دهد، چسبندگی بیشتری دارد و در شرایط نا مساعد آب و هوایی قدرت اولیه خود را حفظ می‌کند، سطح صاف‌تر و نرمتری را تولید میکند که برای کاشی های داخل ساختمان و منزل مناسب تر است، در محیط های اسیدی و بازی واکنش نشان نمیدهد و کپک نمیزند که به آن قابلیت استفاده شدن در انواع اقلیم‎های آب و هوایی را می‌دهد.

پودر بندکشی استخر

بر عکس محصولات رومول، تمام مصالح ساختمانی موجود در بازار  ضد آب نیستند! و برای انجام کار مشابه در مناطق مرطوب آب و هوایی یا مناطق کامالا خیس مثل استخر نیاز است که مدل ضد آب آن محصول سفارش داده شود که معمولاً قیمت آن چند برابر قیمت حالت عادی آن محصول است. ما در رومولو به علت این که مصالح را ضد آب می‌کنیم، تمام مصالح را  ضد آب در بازار عرضه می‌کنیم. خاصیت ضد آب بودن این محصول که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردیم، یکی از نقاط قوت آن است. این محصول کاملاً ضد آب است و از همان ماده‌ای که برای بندکشی داخل ساختمان استفاده می‌کنید، می‌توانید برای بندکشی استخر هم استفاده کیند. بنابر این برای کار بندکشی استخر نیاز به خرید پودر بندکشی استخر مخصوص نیست.با تمام این توضیحات این محصول رومولو از بقیه پودر های درجه یک که هم رده این پودر هستند ارزان تر است.

با ما در تماس باشید :

به علت سهولت شما عزیزان، اگر قصد برقراری ارتباط با کارشناسان فنی رومولو را دارید، می‌توانید از طریق بخش ارتباط با ما و یا با شماره تلفن های ذیل اقدام نمایید؛ کارشناسان رومولو ۲۴ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

همراه / واتساپ : ۰۹۹۲۸۶۷۹۱۰۶
تلفن : ۲۲۶۸۹۲۳۸-۰۲۱

بالاترین کیفیت پودر بندکشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر بند کشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خریدپودر بند کشی یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

پودر بندکشی
چسب عایق بندی
پودر بندکشی استخر

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت