چسب کاشی پودری بهتره یا خمیری
پودر بندکشی استخر بسته بندی شده

پودر بندکشی استخر

پودر بندکشی استخر

در این مقاله قصد داریم برای شما درباره پودر بندکشی استخر توضیح دهیم ولی قبل از آن نیاز است تا مقدمه‌ای برای آن بچینیم. در آخرین مرحله کار کردن کاشی، درز‌ها و فواصل بین کاشی‌ها را باید با ماده‌ای پوشاند. دلیل این کار جلوگیری از آسیب به شخص هنگام راه رافتن روی کاشی، استحکام خود کاشی و شاید مهم‌ترین آنها جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت در بین درز‌های کاشی می‌باشد. مشخص است که در محیط‌های مختلف، بندکشی با رنگ‌ها و خصوصیات مختلفی نیاز است. به طور مثال برای بندکشی کاشی‌های رنگی نیاز است که رنگ بندکشی با رنگ کاشی هماهنگ باشد و برای بندکشی استخر نیاز است که پودر بندکشی استخر مقاومی داشته باشیم. در این مقاله برای شما عزیزان همه چیز درباره بندکشی استخر را شرح می‌دهیم.

‌رنگ بندکشی استخر

رنگ بندکشی و کیفیت آن دو اصل مهم در هنگام محصول مناسب برای بندکشی یک منطقه خاص هستند. با این که بندکشی استخر از زیر آب شاید به وضوح بندکشی خارج از آب نیست، اما استفاده از رنگ مناسب بندکشی که  با نور پردازی و رنگ کاشی‌های استخر هماهنگ باشد به استخر جلوه بسیار خاص و زیبایی می‌دهد. به طور مثال شاید استفاده از بندکشی سیاه در استخری که نورپردازی آن به سمت نور‌های کم و پنهان می‌رود انتخاب مناسبی نباشد، همین طور شاید به جای استفاده از بندکشی سفید در محیط‌های پر نور بندکشی‌های دیگری با جلوی بیشتری بشود استفاده کرد.

کیفیت بندکشی استخر

استخر محیطی است که کاشی‌های آن دائما در مقابل آب، آب‌های پر فشار مثل جکوزی، مواد شیمیایی مثل کلر یا تمیز کننده‌ها و حتی ضربه قرار دارند. به همین دلیل جدا از داشتن کاشی با کیفیت مناسب، چسبی با کیفیت و بندکشی‌ای مناسب، نیاز است. بر عکس محصولات شرکت رومولو، تمامی بندکشی‌ها موجود در بازار ضد آب نیستند و برای تهیه بندکشی‌‌های ضد آب نیاز است تا هزینه‌ی گزافی بپردازید. در عین حال با خرید بندکشی رومولو هیچ کدام از این مشکلات را نخواهید داشت.محصولات شرکت رومولو به علت استفاده از مصالح پایه داخلی برای تولید محصولات یونیزه شده خود قیمت بسیار کمتری از محصولات درجه یک در بازار دارد و در همین حال به علت استفاده از فرایند یونیزاسیون در تولید این محصولات کیفیت‌ آن‌ها تا چند پله بیشتر از با کیفیت‌ترین محصولات توی بازار است. به همین دلیل استفاده از بندکشی رومولو حتی در استخر به عنوان بندکشی استخر به راحتی قابل انجام است.

با ما در تماس باشید :

به علت سهولت شما عزیزان، اگر قصد برقراری ارتباط با کارشناسان فنی رومولو را دارید، می‌توانید از طریق بخش ارتباط با ما و یا با شماره تلفن های ذیل اقدام نمایید؛ کارشناسان رومولو ۲۴ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

همراه / واتساپ : ۰۹۹۲۸۶۷۹۱۰۶
تلفن : ۲۲۶۸۹۲۳۸-۰۲۱

بالاترین کیفیت پودر بندکشی استخر را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان پودر بندکشی را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خریدپودر بند کشی یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب کاشی استخری
پودر بندکشی استخر ایرانی
پودر بندکشی استخر رومولو

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت