پودر بتونه نقاشی چیست ؟!

پودر بتونه نقاشی چیست ؟!

پس از پر استفاده شدن رنگ های اکریلیک (پایه آب) نیاز به بتونه ای که با همین رنگ های اکریلیک سازگار باشد بیشتر شد. به دلیل این که پایه رنگ آب است، از گچ و مواد دیگر پودری تولید شد که بتواند با آب ترکیب شود و بتونه ای به دست بیاد  که بتوانند درز های دیوار هایی که قرار است رنگ اکریلیک بر روی آن قرار گیرد را درزگیری کند و دیوار های گچی رو یک دست بتونه کند تا رنگ بر روی آن ها به راحتی قابل اجرا باشد. پایه پودر بتونه نقاشی گچ است به همین دلیل قابل سازگاری با گچ ، رنگ های اکریلیک و آب است. این بتونه نیازی به ترکیب با رنگ ندارد بلکه با آب ترکیب میشود به همین دلیل هزینه پایین تر می‌آید. روی دیواره که رنگ اکریلیک قرار است کار شود یا درزگیری شود، استفاده از پودر بتونه نقاشی بسیار مناسب است و پیشنهاد میشود.

مزایای پودر بتونه نقاشی رومولو چیست ؟!

پودر بتونه نقاشی رومولو به علت یونیزه شدن مزایایی دارد که اون را از بقیه محصولات مشابه متمایز میسازد.این پودر سفید‌تر است که باعث میشود هزینه رنگ کم میشود، درزگیری که انجام میدهد عمیقتر است، سطح سافتری را تولید میکند ، شکنندگی کمتر دارد و مقوامت بالاتری در برابر نا ملایمت محیطی دارد. رنگ کمتری را به خود جذب میکند که باعث میشود هزینه رنگ کمتر شود، در وقت و انرژی صرفه جویی شود. این محصول رومولو به علت یونیزه بودن در محیط های اسیدی و بازی آسیبی نمیبیند و طول عمر بسیار بیشتری نسبت به بقیه پودر های بتونه نقاشی دارد.

بالاترین کیفیت بتونه نقاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!

اگر قصد تست محصول  بتونه نقاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید بتونه نقاشی یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

بتونه زدن
بتونه یونیزه نقاشی

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت