چسب پودری کاشی

ویژگی چسب پودری مولتی پلاس!!!

ویژگی‌های چسب پودری مولتی پلاس

در مقالات قبلی برای شما عزیزان مشخصات چسب پودری مولتی پلاس را شرح دادیم. امروز در این مقاله قصد تشریح ویژگی چسب پودری مولتی پلاس ضد آب را داریم. این چسب به علت یونیزه شدن مناسب جهت نصب انواع سنگ اسلب در نمای داخلی و خارجی میباشد، همین طور قابل نصب روی سطوح گچی ، سیمانی ، کاشـی ، شیشه و سفال و سطوح بتنی و قطعات پیش ساخته ، پنل و چوب است. از دیگر ویژگی چسب پودری مولتی پلاس میتوان به  مناسب بودن  جهت نصب انواع کاشی ، سرامیک ، سنگ آنتیک و پلاستیک ، سرامیک‌های پرسلان در کف، دیوار و نما نام برد که به علت خاصیت دو جزئی بودن آن است. همینطور به علت ضد آب بودن، این چسب قابل استفاده در انواع مخازن آب ، استخر ، سونا و جکوزی میباشد.

راهنمای مصرف :

ویژگی چسب پودری مولتی پلاس باعث شده است که در بخش‌های مختلفی مصرف داشته باشد و بهتر است راهنمای مصرف آن را بدانیم. سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی پاک نموده و در صورت وجود کاشی و سیمان یکدست آن را تیشه ایی نموده ، سپس هر 4 کیلو چسب را با یک لیتر آب ترکیب و کاملا مخلوط کنید ،  با کاردک شیار دار به اندازه ی کافی از ملات را در محل و پشت کاشی به صورت یک دست مالیده و در سطح مورد نظر نصب نمایید .میزان مصرف بطور کلی 5-4 کیلوگرم برای هر مترمربع  میباشد . دمای مناسب محیط جهت استفاده از چسب پودر مولتی پلاس 35-5 درجه سانتیگراد میباشد .

تذکر : چسب پودری مولتی پلاس رومولو به دلیل جذب آب بسیار کم و تقریبا صفر درصد ، چسبندگی بسیار بالایی داشته و بهترین زمان مصرف آن بعد از ترکیب با آب 10-7 دقیقه میباشد.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب کاشی پودری
چسب کاشی و سرامیک

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت