ویژگی‌های چسب پودری پرسلان!!!

‌ویژگی‌های چسب پرسلان یونیزه :

در مقالات قبلی برای شما عزیزان مشخصات چسب کاشی پودری پرسلان را شرح دادیم. امروز در این مقاله قصد تشریح ویژگی‌های این چسب دو جزئی یونیزه را داریم. قابلیت اجـرا در انـواع مناطـق آب و هوایی، دارای چسبندگی فوق العاده به انواع مصالح ساختمانی، بسیار مقاوم و نفوذ ناپذیر در برابر آب بعد از خشک شدن برخی از ویژگی‌های این چسب‌ است. همینطور،مناسب جهت نصب انواع سرامیک های پرسلان  در کف ، دیوار و نما، مناسب جهت نصب انواع کاشی ، سرامیک ، سنگ آنتیک و پلاستیک. قابل اجرا و نصب روی سطوح گچی ، سیمانی ، کاشـی ، شیشه و سفال، قابلیت اجرا و  نصب روی سطوح بتنی ، قطعات پیش ساخته ، پنل و چوبی از دیگر ویژگی‌های این چسب است. فراموش نشود که این چسب دو جزئی است و قابلیت چسبیدن به کف و دیوار را دارد.

راهنمای مصرف :

سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی پاک نموده و در صورت وجود کاشی و سیمان یکدست آن را تیشه ایی نموده ، سپس هر 4 کیلو چسب کاشی پودری را با یک لیتر آب ترکیب و کاملا مخلوط کنید ،  با کاردک شیار دار به اندازه ی کافی از ملات را در محل و پشت کاشی بصورت یک دست مالیده و در سطح مورد نظر نصب نمایید. میزان مصرف بطور کلی 5-4 کیلوگرم برای هر مترمربع  میباشد . دمای مناسب محیط جهت استفاده از چسب کاشی پرسلان  35-5 درجه سانتیگراد میباشد.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب کاشی استخری
چسب خمیری

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت