چسب عایق بندی

ویژگی‌های چسب عایق بندی

در این مقاله می‌خوانید:

فرایند یونیزاسیون چیست؟

ویژگی‌های چسب عایق چیست؟

اگر شما به تازگی با شرکت رومولو آشنا شده‌اید احتمالا با فرایدن یونیزاسیون و تاثیر آن بر روی چسب عایق آشنایی زیادی ندارید. بنابراین برای شروع این مقاله تصمیم داریم تا مقداری درباره این فرایند برای شما توضیح دهیم و سپس، به موضوع اصلی مقاله بپردازیم

فرایند یونیزاسیون

فرایند یونیزاسیون به فرایندی گفته می‌شود که در آن یک پروتون از هسته اتم جدا و یک الکترون به اتم اضافه می‌‌شود. در این حالت اتم از حالت خنثی به حالت یون در می‌آید. فرایند یونیزاسیون از جدیدترین روش‌هایی است که بشر برای ارتقاء کیفیت محصولات مورد نیاز خود از آن استفاده می‌کند. فرایند یونیزاسیون فرایند پیچیده‌ای است و فقط کشور‌های محدودی توانایی استفاده از آن را دارند. برای مثال کشور آمریکا در صنایع نفتی خود از آن استفاده می‌کند و آلمان در فرایند لاستیک سازی خود. کشور ایران، همانند کشور ایتالیا توانسته است تا از این فرایند در صنایع مصالح ساختمانی استفاده کند تا کیفیت مصالح را ارتقاء دهد. انجام فرایند یونیزاسیون باعث به‌وجود آمدن ویژگی‌های خاصی در محصول می‌شود. در ادامه این مقاله مثال‌هایی از این ویژگی‌های خاصی که در چسب عایق به ‌وجود می‌آید را برای شما عزیزان نام می‌بریم.

چسب عایق بندی

ضد خزه  ، ضد جلبک و آنتی باکتریال

در فرایند یونیزاسیون مصالح ساختمانی رومولو، پودر صدف استفاده می‌شود. اگر در کنار دریا به صدف‌ها نگاه کرده باشید متوجه می‌شوید که دور تا دور و روی خود این صدف‌ها جلبک و خزه رشد نمی‌کند. رومولو با استفاده از این قابلیت پودر صدف توانسته است چسب عایق ضد خزه و ضد جلبکی را تولید کند در برابر باکتری واکنش نشان ندهد.

مقاومت بالا در برابر اشعه. UV و CO2

پس از یونیزه شدن محصولات رومولو هیچ علاقه‌ای به واکنش دادن با مواد اطراف نشان نمی‌دهند. به همین دلیل در محیط‌هایی که گاز CO2 زیاد است چسب عایق رومولو به راحتی دوام می‌آورد. چسب آب بندی رومولو در برابر اشعه UV هم واکنش نمی‌دهد و پوسید یا شکننده نمی‌شود.

مقاوم در اقلیم های سرد و خشک ، گرم و رطوبتی.

چسب عایق رومولو در برابر دما، حتی دما‌های بسیار بالا یا بسیار پایین مقاوم است و پوسیده و شکننده نمی‌شود و ترک نمی‌خورد.

مقاوم در برابر شست و شوی  با  آب و شوینده‌هــا.

قابلیت ضد آب بودن این محصول باعث می‌شود تا کاملاً قابل شست شو با آب باشد. همینطور به علت واکنش ندادن با مواد شوینده، می‎توانید از مواد شیمیایی هم هنگام شست و شو استفاده کنید.

مقاوم از دمای 70 + درجه تا دمای 50 – درجـه سانتیگراد

همانطور که در بالاتر به آن اشاره کردیم این محصول در برابر دما‌های بسیار بالا و بسیار پایین که در آن ایزوگام و ملات‌های قدیمی آسیب می‌بینند بسیار مقاوم است و بدون آسیب باقی می‌ماند

بالاترین کیفیت چسب آب بندی  را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصول رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب آب بندی
چسب عایق بندی

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت