چسب بتن یونیزه

ویژگی‌های چسب بتن یونیزه!!!

ویژگی چسب بتن یونیزه رومولو

در مقالات قبلی برای شما عزیزان کلیت چسب بتن یونیزه را توضیح دادیم. امروز در این مقاله قصد داریم ویژگی چسب بتن و نحوه استفاده از آن را هم شرح دهیم. این محصول یونیزه برای ساخت ملات و پـوشش های آب بنـد بـروی انـواع سطـوح استفاده میشود اما از مهم‌ترین استفاده‌‌های آن مناسب اتصال بتن جدید به بتن قدیمی و اجرای پرایمر است. قابلیت آب بندی استخرها، مخازن،تصفیه خانه و سازه های آبی و قابل استفاده در انواع ملات های کاشی کاری ، بندکشی  و سنگ از دگر ویژگی‌های این محصول است.

راهنمای مصرف :

جهت ترمیم بتن  : سطوح مورد نظر را از هر گونه آلودگی پاک نموده و یک لایه چسب بتن را روی مقطع مورد نظر بکشید  ،  میزان  مصرف معمول6-4 درصد وزن سیمان مصرفی میباشد .

جهت آب بندی  : به ازای هر متر مکعب بتن ، چسب بتن رومولو را به نسبت 3 به 1 با آب ترکیب نموده و سپس به بتن اضافه نمایید ، میزان مصرف معمول این محصول رومـولـو ، جهت آب بندی داخلی تقریبا 9-5 درصد وزن سیمان مصرفی میباشد .

تذکر : قبل از  مصرف حتما به مدت 3 دقیقه محتویات درون گالن کاملا هم زده شود تا به بهترین حالت چسب بتن برسید.

بالاترین کیفیت چسب بتن یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصوله یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب بتن یونیزه
بتن کاری

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب عایق بندی

چسب عایق بندی

اگر میخواهید متوجه شوید که کدام تولید کننده چسب عایق بهترین است یا کدام مدل چسب عایق بندی بی کیفیت است همین حالا این مقاله را مطالعه کنید.

معایب چسب کاشی و سرامیک

معایب چسب کاشی و سرامیک

با تمام جزئیات چسب کاشی و سرامیک و معایب انواع محصولات موجود در بازار و موارد مصرف چسب کاشی و سرامیک در این صفحه آشنا شوید.

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

بازگشت به بالا
ورود

به رومولو خوش آمدید

وارد حساب کاربری خود شوید