چسب کاشی پودری

متن سربرگ خود را وارد کنید.

نکاتی درباره چسب کاشی سیاه!!!

چسب کاشی پودری سیاه رومولو محصولی تک جزئی است که در صنعت کاشی کاربرد زیادی دارد. این چسب به علت تک جزئی بودن مناسب‌ترین چسب برای استفاده در محیط‌های معمولی که رطوبت در آن‌ها زیاد نیست هستش. این چسب به علت یونیزه شدن از بقیه شرکت‌های هم رده خود کیفیت بسیار بالاتری دارد با این حال به علت استفاده از مصالح ساختمانی پایه داخلی و ایرانی قیمت این چسب تا چند پله ارزان تر از چسب‌های هم رده خود است.

تفاوت چسب یونیزه رومولو با محصولات مشابه

چسب کاشی پودری سیاه علت یونیزه شدن خصوصیات خاصی دارد که باعث می‌شود از بقیه محصولات مشابه متمایز شود. با این که این چسب در میحط‌های خیس مثل استخر پیشنهاد نمیشود اما به دلیل یونیزه شدن از  مقاومت بسیار بالای در برابر رطوبت دارد و در محیط‌های که چسب‌های معمولی زود از بین می‌رود، این چسب طول عمر بیشتری دارد. چسب کاشی سیاه رومولو برا چسباندن کاشی در محیط‌های اسیدی و بازی هم مناسب است زیرا به دلیل فرموله شدن توسط تکنولوژی یونیزاسیون در برابر اسید، باز و حتی مواد قلیایی هم مقاوم است. از این جسب به عنوان چسب برای چسباند بلوک‌های هبلکس هم می‌شود استفاه کرد.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب کاشی پودری

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب عایق بندی

چسب عایق بندی

اگر میخواهید متوجه شوید که کدام تولید کننده چسب عایق بهترین است یا کدام مدل چسب عایق بندی بی کیفیت است همین حالا این مقاله را مطالعه کنید.

معایب چسب کاشی و سرامیک

معایب چسب کاشی و سرامیک

با تمام جزئیات چسب کاشی و سرامیک و معایب انواع محصولات موجود در بازار و موارد مصرف چسب کاشی و سرامیک در این صفحه آشنا شوید.

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

بازگشت به بالا
ورود

به رومولو خوش آمدید

وارد حساب کاربری خود شوید