کاشی و سرامیک

انواع موزائیک و چسب‌های مناسب با آنها

موزائیک و کاشی‌های معمولی :

در برخی فضاها، افراد و کارفرمایان جهت کسر هزینه های اضافی، به جای استفاده از کاشی‌ها و سنگ‌های با کیفیت و قیمت بالاتر، از موزائیک‌ها استفاده می‌کنند؛ این موزائیک‌ها، در کف حیاط ساختمان‌ها و مکان هایی که با رفت و آمد زیاد و باران و برف در ارتباط است، در پشت بام برای صاف کردن لایه رویی ایزوگام، درون ساختمان‌هایی که قرار است بر روی آنها موکت یا لمینیت شود کاربرد بیشتری دارند.
در ساخت موزائیک‌ها از پودر سیمان و یک لایه رویی براق‌تر استفاده می‌شود.

روش چسباندن موزائیک به کف :

درگذشته موزائیک‌ها را با ملات‌های معمولی می‌چسباندند؛ موزائیک به علت وزن پایین و… با ملات‌های سنتی هم به خوبی می‌چسبد ولی ملات‌های سنتی حجم کار را بالا برده و وزن اضافی زیادی را روی ساختمان می‌آورد؛ شرکت‌ها به فکر ساخت چسب کاشی پودری ارزان ولی باکیفیت‌تر و کم حجم‌تر ملات افتادند.

چسب کاشی پودری سیاه یونیزه رومولو :

شرکت‌ها هر کدام چسبی با قیمت و کیفیت  مناسب موزائیک‌ها ساختند؛ چسب کاشی پودری سیاه رومولو، چسب تک جزئی مخصوص چسباندن موزائیک در کف ساخته شده توسط رومولو است. چسب کاشی یونیزه پودری سیاه رومولو، به علت طی کردن پروسه یونیزاسیون در مراحل ساخت، کیفیت و قدرت چسبندگی بالاتری نسب به محصولات مشابه بازار دارند. چسب کاشی یونیزه پودری سیاه رومولو، تک جزئی است و جهت استفاده در کف توصیه می‌شود. استفاده از این چسب باعث می‌شود تا هزینه کارگر کاهش یافته، سرعت ساخت بیشتر شده و متریال مصرفی در پروژه کمتر شود.

روش استفاده از چسب کاشی پودری :

سطح مورد نظر را از هر گونه آلودگی ، گرد و غبار تمیز نمایید در صورت داشتن کاشی، موزائیک یا سیمان یکدست با تیشه یا سنگ فرز کمی خطوط جهت جذب بیشتر چسبندگی روی سطح ایجاد نمایید وهر4 کیلو چسب را با یک لیتر آب ترکیب نموده و کاملا ترکیب نمایید سپس با کاردک شیار دار به اندازه ی کافی در محل اجرا و کاشی پرسلان ، سنگ ، کاشی را روی آن اجرا نمایید.

میزان مصرف، چسب کاشی پودری یونیزه رومولو :

میزان مصرف در چسب پودری یونیزه کاشی با توجه سطح زیرکار میباشد اما بطور کلی میتوان گفت 3 الی 4 کیلوگرم برای یک متر مربع کافی می باشد .
چسب پودری رومولو بدلیل جذب آب بسیار کم و تقریبا صفر بسیار چسبندگی بالای دارد

زمان استفاده ی آن بعد از ترکیب با آب برای :

چسب کاشی سیاه پودری بین 40 الی 55 دقیقه می باشد و بعداز یک روز محل کاشی شده آماده ی بندکشی و استفاده می باشد.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی پودری یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی پودری یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

معایب چسب کاشی و سرامیک
معایب چسب کاشی و سرامیک

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت