معرفی مصالح نازک کاری رومولو

در این مقاله می‌خوانید:

مصالح نازک کاری رومولو چه مصالحی هستند؟!

توضیحی کوتاه و مختصر درباره این محصولات؟!

‌دلیل برتری این محصولات نسبت به محصولات مشابه؟!

در صنعت ساختمان سازی، نمای خارجی و داخلی ساختمان به یک اندازه اهمیت دارند و باید با دقت و زیبایی کامل کار شوند. برای به دست آوردن نهایت زیبایی به غیر از داشتن مهارت، به ابزار و مصالح با کیفیت نیز نیاز است. چه در نقاشی، چه در چسباندن و خلق طرحی همراه با پنل کناف، مصالح ساختمانی با کیفیتی نیاز است تا رنگ و پنلی که کار می‌شود در عین زیبایی بالاترین طول عمر و کیفیت را داشته باشند. مصالح نازک کاری رومولو به چهار دسته پودر درزگیر کناف، پودر ماستیک، پودر بتونه نقاشی و پودر مل تقسیم می‌شود.

توضیحی کوتاه مختصر درباره این محصولات؟!

پودر درزگیر کناف: پودر درزگیری یونیزه رومولو محصولی بر پایه گچ ، پودرهای میکرونیزه معدنی و ترکیبات شیمیایی می باشد. از این محصول به منظور درزگیری انواع پنل‌ها و سطوح گچی و انواع پنل‌های کامپوزیتی مختلف استفاده می‌کنند.

پودر ماستیک کناف: پودر ماستیک کناف که با نام بتونه ماستیک هم شناخته می‌شود، مثل محصول قبلی یونیزه شده است. از پودر ماستیک می‌توان برای تهیه انواع بتونه پلاستیکی و اکریلیک استفاده کرد، بتونه کردن انواع سطوح در داخل و خارج ساختمان و بتونه کردن انواع سطوح پلاستیکی و اکریلیک از دیگر موارد مصرف این پودر بتونه است.

پودر بتونه نقاشی: حتما اسم بتونه کردن قبل از نقاشی را شنیده‌اید. این عمل جهت تولید پر کردن و پوشاندن سوراخ و حفره‌های توی دیوار انجام می‌شود تا رنگ تمیز و یک دست روی دیوار بنشیند. از موارد مصرف پودر بتونه نقاشی می‌توان به جهت تهیه انواع بتونه پلاستیکی و اکریلیک، درزگیری انواع سطوح گچی و سیمانی،بتونه انواع سطوح پلاستیکی و اکریلیک و بتونه انواع سطوح داخلی و خارجی اشاره کرد.

پودر مل نقاشی: استفاده از پودر مل در نقاشی بسیار مهم است زیرا در صورت استفاده نکردن از آن، سایه روشن‌ها و ناهمواری‌های زیادی در پس از رنگ کردن سطح به وجود می‌آید. این ویژگی برای افرادی که در صنایع چوبی و ام دی اف فعالیت دارند هم مهم است.از موارد مصرف پودر بتونه نقاشی می‌توان به جهت تهیه انواع بتونه پلاستیکی و اکریلیک، درزگیری انواع سطوح گچی و سیمانی،بتونه انواع سطوح پلاستیکی و اکریلیک و بتونه انواع سطوح داخلی و خارجی اشاره کرد.

‌دلیل برتری این محصولات نسبت به محصولات مشابه؟!

شرکت رومولو، با استفاده از تکنولوژی ایتالیایی، تحت لیسانس اروپا، موفق یه یونیزه کردن مصالح ساختمانی شده است. عمل یونیزاسیون باعث به وجود آمدن ویژگی‌های خاصی در مصالح ساختمانی می‌شود که باعث متمایز شدن محصولات ما از برند‌ها و شرکت‌های مشابه می‌شود. عمل یونیزاسیون باعث افزایش طول عمر محصولات می‌شود، محصولات را ضد خزه، ضد اسید و آنتی باکتریال می‌کند و مقاومت بسیار زیادی به در برابر آب و رطوبت به محصولات می‌دهد. و اما اگر به صورت دقیق‌تر بخواهیم تاثیر یونیزاسیون را بر روی مصالح نازک کاری نام ببریم می‌توانیم به کاهش چشمگیر مصرف رنگ در هنگام اجرا ،سازگاری با آب و انواع رنگ های پلاستیکی و روغنی، سازگاری با انواع حلال های پایه رنگ در صنایع گوناگون. اشاره کنیم. سرعت در آماده سازی ، بدون ایجاد حساسیت و بدون بو، نرمی و سنباده خوری کمتر  و عدم نیاز به لکه گیری مجدد، چسبندگی، درزگیری و ترک ناپذیری بالا در ضخامت های عمیق از دیگر موارد ویژگی‌های این محصول است.

بالاترین کیفیت مصالح نازک‌کاری یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصوله یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

بتونه زدن
درزگیر کناف پنل
پودر مل باکیفیت یونیزه

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت