معرفی مصالح ساختمانی پودری یونیزه رومولو

مصالح ساختمانی یونیزه :

مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء کیفیت مصالح ساختمانی شکل گرفت. این مجموعه با اختراع فن آوری یونیزآسیون و با بهره گیری از خطوط تولید روز اروپا و همچنین سیستم کنترل آنلاین ، موفق به تولید مصالح پایه ساختمانی یونیزه گردید و فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود . این مجموعه با داشتن تیم تحقیق و توسعه ، آزمایشگاه های فنی مجهز و نیروی انسانی متخصص تنها شرکت تولید کننده مصالح ساختمانی یونیزه در آسیا و دومین کشور بعد از کشور ایتالیا در جهان می‌باشد. محصولات تولیدی مجموعه رومولو بدلیل داشتن کیفیت بالا و مشخصات فنی فوق العاده نسبت به سایر محصولات مشابه بی رقیب بوده و دارای عمر مفید بالایی می‌باشند.
همانطور که بالاتر به آن اشاره کردیم؛ تکنولوژی یونیزاسیون مصالح ساختمانی توسط مرتضی محشتم در سال ۱۳۹۷ در ایران اختراع شده و به ثبت رسید. این تکنولوژی با بهره گیری از جدیدترین متد فناوری روز دنیا اقدام به ویرایش و ایجاد تغییر در یون مصالح جهت استحکام و ارتقاء کیفیت آنها می‌کند.
ما با تکیه بر دانش جوانان متخصص ایران زمین جهت خدمت به صنعت پرکاربرد ساخت و ساز کشور و حمایت از تولید ملی در آینده نزدیک بیش از 500 نوع محصول پر مصرف ساختمانی را با کیفیت و قیمت غیر قابل رقابت در سطح جهان ، به چرخه تولید خود اضافه و عرضه خواهیم نمود .

درحال حاضر مجموعه رومولو تمامی محصولات چسب کاشی و سرامیک پودری، چسب کاشی و سرامیک خمیری، چسب عایق بندی، مصالح ساختمانی پودری، مصالح نازک کاری و… را تولید و به بازار عرضه می نماید.

در مقاله قبلی برای شما عزیزان اهمیت مصالح نازک کاری را توضیح دادیم، ولی نباید از اهمیت مصالح ساختمانی پودری در ساختمان غافل شد. مصالح ساختمانی پودری که هم در نما و هم در داخل ساختمان استفاده می‌شوند باید نسبت به شرایط جوی و آب و هوایی مقاومت مناسبی داشته باشند. همینطور به علت استفاده از برخی مصالح در داخل ساختمان به عنوان نما و برای ساخت وسایل تزیینی، باید کیفیت بالایی داشته باشند. مصالح ساختمانی پودری رومولو به چهار دسته سیمان سفید پرتلند، سیمان سیاه پرتلند، گچ سه سرنده و پودر سنگ جوشقان تقسیم می‌شود.

توضیحی کوتاه و مختصر درباره این محصولات؟!

سیمان سیاه پرتلند: اگر به دنبال یک سیمان با کیفیت ولی در عین حال ارزان هستید، سیمان سیاه بهترین گزینه برای شما است. سیمان سیاه پرتلند یونیزه رومولو رنگ تیره‌ای دارد که به علت قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی که دارد بهترین گزینه برای سیمان‌کاری‌هایی است که نیاز به سفیدی و زیبایی ندارند. این محصول چسبندگی بسیار بالایی دارد که باعث می‌شود گزینه بسیار مناسبی برای ساخت انواع نما‌های سیمانی است. از این سیمان می‌توان جهت ساخت انواع بتن‌‌های مخلتف استفاده کرد و در آخر می‌توان به استفاده از آن در ساخت ملات ساختمانی اشاره کرد.

سیمان سفید پرتلند: سیمان سفید مثل سیمان سیاه است با این تفاوت که رنگش سفید تر است و کیفیت بالایی دارد. به علت کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت مناسبی که دارد، این سیمان بهترین گزینه برای ساخت مجسمه‌های سیمانی است. البته اجازه ندهید که جمله قبلی شما رو گول بزند و از موارد مصرف آن در فضای باز غافل شوید. سیمان سفید در عین ظرافت قدرت بسیار بالایی دارد که باعث می‌شود گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در نما‌های خارجی و داخلی و پوشش‌های سیمانی باشد.

گچ سه سرنده: پودر گچ ( سه سرنده ) رومولو عضو سوم از گروه مصالح ساختمانی پودری یونیزه رومولو است. این پودر گچ درست مثل پودر‌های گچ معمولی عمل می‌کند با این تفاوت که از سفیدی و کیفیت بسیار بالایی برخورد دار است. از این محصول هم در کار‌های ساختمانی مثل کار بر روی دیوار و هم کار‌های تزیینی مثل مجسنه سازی می‌شود استفاده کرد.

پودر سنگ جوشقان: پودر سنگ جوشقان رومولو آخرین عضو از گروه مصالح ساختمانی پودری است. از پودر سنگ سیمانی رومولو در مواردی مثل پاشیدن روی قیر و آسفالت، ساخت انواع پوشش های نما،جهت ساخت انواع پودرهای بندکشی  و ساخت انواع ملات های درزگیر استفاده می‌شود.

‌دلیل برتری این محصولات نسبت به محصولات مشابه؟!

شرکت رومولو، با استفاده از تکنولوژی ایتالیایی، تحت لیسانس اروپا، موفق یه یونیزه کردن مصالح ساختمانی شده است. عمل یونیزاسیون باعث به وجود آمدن ویژگی‌های خاصی در مصالح ساختمانی می‌شود که باعث متمایز شدن محصولات ما از برند‌ها و شرکت‌های مشابه می‌شود. عمل یونیزاسیون باعث افزایش طول عمر محصولات می‌شود، محصولات را ضد خزه، ضد اسید و آنتی باکتریال می‌کند و مقاومت بسیار زیادی به در برابر آب و رطوبت به محصولات می‌دهد. و اما اگر به صورت دقیق‌تر بخواهیم تاثیر یونیزاسیون را بر روی مصالح کاری نام ببریم می‌توانیم به کاهش چشمگیر مصرف رنگ در هنگام اجرا، سرعت در آماده سازی ، بدون ایجاد حساسیت و بدون بو،نرمی ،سفیدی بیشتر در مقایسه با سایر محصولات مشابه، پوشش  بیشتر سطوح در مقایسه با سایر محصولات مشابه، چسبندگی ،درزگیری و ترک ناپذیری بالا در ضخامت های عمیق.

بالاترین کیفیت مصالح پودری یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصوله یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت