چسب عایق بندی چیست

قیمت چسب آب بندی

ویژگی چسب آب بندی

چسب آب بندی رومولو محصولی بر پایه لاتکس، پلیمر و رزین‌های اصلاح شده است که هنگام ترکیب شدن با آب به رنگ سفید شیری در می‌آید. این محصول با تکنولوژی یونیزاسیون فرموله شده است که به آن خواص خاص و ویژگی‌های منحصر به فردی می‌دهد. با این حال، به علت استفاده کردن از مصلاح پایه داخلی، قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی رومولو بسیار مناسب‌تر از محصولات هم رده در بازار است.

در ماقالات قبلی کلیت محصول چسب آب بندی یا چسب عایق را برای شما عزیزان شرح دادیم. امروز در این مقاله قصد توضیح ویژگی‌های این محصول برای شما دوستان را داریم. ویژگی‌های چسب آب بندی رومولو که ناشی از یونیزه شدن است و  آن را از بقیه محصولات متمایز میسازد عبارت است از ضد خزه  ، ضد جلبک و آنتی باکتریال بودن آن که باعث می‌شود پس از استفاده در محیط‌های مرطوب که در مجاورت هوا هم هستند این چسب قدرت خود را حفظ کند. از دیگر ویژگی‌های چسب آب بندی میتوان به مقاومت بالا در برابر اشعه UV و گاز  CO2 و همینطور مقاوم در اقلیم های سرد و خشک ، گرم و رطوبتی اشاره کرد. با این توضیحات به این نتیجه می‌رسیم که نه تنها چسب عایق رومولو در تمام محیط‌های معمولی که دیگر چسب‌های آب بندی به کار می‌روند قابل استفاده است، بلکه در بسیاری از محیط‌ها که چسب‌های عایق زود از بین می‌روند چسب عایق رومولو سالم می‌ماند.

دلیل این ویژگی‌ها چیست؟

چسب عایق رومولو مثل بقیه محصولات رومولو با استفاده از آخرین تکنولوژی یونیزاسیون مصالح ساختمانی فرموله شده است که به آن ویژگی‌های منحصر به فردی مثل طول عمری بالاتری یا مقاومت بیشتر می‌دهد. با این حال، چسب عایق رومولو از بقیه محصولات مشابه درجه یک در دنیا چند پله ارزان تر است. چسب عایق رومولو دارای ویژگی‌های دیگری هم است که با مراجعه به صفحه محصول چسب عایق می‌توانید درباره آن کامل مطالعه کنید.

چسب عایق بندی چیست

نتیجه این ویژگی‌ها چیست؟

همانطور که در پاراگراف بالا مشاهد کردید، یونیزاسیون به محصول ویژگی‌های زیادی می‌دهد و آن را به یک محصول خاص تبدیل می‌کند. پس باید قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی هم نسبت به کیفیت افزایش یابد. اما این اتفاق نمیافتد! همانطور که در اولین پاراگراف توضیح دادیم، شرکت رومولو برای صرفه جویی در هزینه و در عین حال رونق اقتصادی صنایع داخلی کشور، از مواد اولیه داخلی استفاده می‌کند. به همین دلیل ما مطمئن هستیم که پس از مقایسه قیمت محصول ما با محصولات هم رده و مقایسه کیفیت محصول با محصولات هم رده، از کیفیت بسیار بالا و قیمت ما تعجب خواهید کرد.

بالاترین کیفیت چسب آب بندی سرویس بهداشتی رومولو را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصول رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب عایق بندی چیست
چسب عایق بندی چیست

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت