سیمان پرتلند سفید و سیاه یونیزه رومولو

قابلیت های سیمان پرتلند یونیزه رومولو چیست ؟!

شرکت Romolo با تجهیزات و ماشین آلات به روز، سیمان پرتلند سفید و سیاه مرغوب را بصورت یونیزه فرآوری کرده و در بازار ارائه کرده و همینطور به سایر کشور ها صادر می کند. این نوع سیمان پرتلند سفید و سیاه یونیزه، به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد ، کیفیتی غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان دارد. این نوع سیمان که پایه تشکیل دهنده ی آن سیمان معدنی می باشد، با فناوری جدید شرکت رومولو، یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند، که باعث افزایش کیفیت نسبت به پودرهای سیمانی مشابه می شود. این محصول رومولو در دو کیسه مجزا بجهت جلوگیری از جذب رطوبت ، حمل آسان ، از بین نرفتن در مجاورت باران و خورشید بسته بندی می گردد .

سیمان پرتلند یونیزه رومولو را بیشتر بشناسید :

سیمان پرتلند سفید و سیاه یونیزه که نام تجاری آن در بازار جهانیBLACK AND WHITE PORTLAND CEMENT شناخته میشوند و در ترجمه پودرسیمان سفید و ساه نیز نام گذاری می گردد و پایه تشکیل دهنده ی آن سیمان معدنی می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند دارای کیفیتی بیشتر از پودرهای سیمانی مشابه می باشد. سیمان پرتلند سفید و سیاه یونیزه، ماده تشکیل دهنده ی بسیاری از مصالح ساختمانی می باشد، که با توجه به سختی ، چسبندگی بالا و ترکیب شدن با مصالح مختلف، بهترین فرآورده برای ساخت بتن ، انواع ملات ، دوغاب و بندکشی انواع کاشی ، سرامیک ، سنگ و… می باشد . این محصول دارای ریز دانه هایی می باشد که بعد از یونیزه شدن به ریزترین حالت و نرمی بالا میرسد، و به دلیل سبک شدن به راحتی در آب حل می گردد و بعداز خشک شدن بسیار سخت و مقام می شود. این محصول عمدتا در گروه ساختمان سازی از آن استفاده می گردد .

بالاترین کیفیت سیمان پرتلند را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول سیمان پرتلند یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید سیمان پرتلند یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

افزودنی بتن PR1 یونیزاسیون شده مایع
گروت یونیزاسیون

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت