چسب عایق بندی

راهنمای مصرف چسب عایق

راهنمای مصرف چسب عایق

چسب عایق رومولو دارای ویژگی‌ها و موارد مصرف زیادی است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله برای شما عزیزان تعدادی از این موارد مصرف را همراه با توضیحی کوتاه درباره روش انجام آن شرح دهیم

جهت تولید رنگ ضد آب

یکی از موارد مصرف چسب عایق تولید رنگ ضد آب است. ضد آب کردن رنگ باعث می‌شود تا رنگ کدر نشود. در صورتی که  نیاز به شست و شو بدون نگارنی از این که رنگ از بین برود آن را بشوییم. برای تولید این رنگ دو راه وجود دارد:

راه اول: پس از اتمام رنگ زدن به سطح مورد نظر یک لایه از این رنگ را به صورت افقی یا عمودی بر روی سطح می‌زنیم. این کار باعث می‌شود تا لایه‌ای شفاف و بی رنگ بر روی رنگ بسته شود. این لایه باعث ضد آب شدن رنگ می‌شود و به ما توانایی شستن رنگ را می‌دهد. از دیگر مزیت‌های تولید رنگ ضد آب با چسب عایق این است که در محیط‌های مرطوب یا محیط‌هایی که در معرض باران اسیدی است رنگ آسیب نمی‌بیند چون یک لایه محافظ از چسب عایق روی آن است.

راه دوم: به ازای هر 3 لیتر رنگ ،یک لیتر چسب عایق اضافه کنید. این کار باعث می‌شود تا رنگ شما ضد آب شود و بر خلاف روش اول، نیاز به زدن یک لایه دیگر بر روی آن نیست. استفاده از این روش هم مزیت‌های روش یک را دارد و تفاوتی در رنگ به وجود نمی‌آورد. انتخاب این که طبق روش اول پیش روید یا روش دوم دست خود شما است.

چسب عایق بندی چیست

جهت ضد آب کردن دیوار‌ها

در محیط‌های مرطوب مثل انباری، موتورخانه یا هر محیطی که در آن رطوبت زیاد است، استفاده از این چسب جهت ضد آب کردن بسیار مناسب است و پیشنهاد می‌شود. برای انجام این کار فقط  کافی است یک سوم آب که معمولا در ملات استفاده می‌شود را چسب بریزیم، با این کار ملاتی ضد آب تولید می‌کنیم تا در محیط‌های مرطوب از آن استفاده کنیم.

جهت ایزوگام کردن

از مهمترین کابرد‌های چسب عایق یونیزه رومولو عایق کردن سطوح است. از چسب عایق رومولو می‌توانید به جای ایزوگام‌های قدیمی استفاده کنید. استفاده از این چسب هم راحت تر است، هم هزینه کمتری دارد هم انرژی کمتری مصرف می‌کند. جهت عایق کردن سطح فقط کافی است یک بار به صورت عمودی و یک بار به صورت افقی سطح را با چسب عایق پوشش دهید. این چسب به علت یونیزه شدن دارای کیفیت بسیار بالایی است و در برابر عوامل آب و هوایی مثل سرما، گرما، باران و رطوبت بسیار مقاوم است.

بالاترین کیفیت چسب آب بندی رومولو را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصول رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب عایق بندی
چسب کاشی و سرامیک
چسب عایق بندی چیست

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت