افزودنی بتن

دیرگیر کننده چیست؟

در این مقاله می‌خوانید:

دیرگیر کننده چیست؟

موارد مصرف دیرگیر کننده چیست؟

تفاوت دیرگیر کننده رومولو با بقیه محصولات مشابه چیست؟

دیرگیر کننده چیست؟

دیرگیر کننده یونیزه رومولو که با نام تجاری Pozolid R1 یا PR1 شناخته می‌‌شود عضو گروه افزودنی‌های بتن یونیزه رومولو است. این محصول همانطور که از نامش مشخص است سرعت سفت شدن بتن را کاسته که باعث می‌شود بتن مدت طولانی‌تری را در حالت خمیری بماند. دیرگیر کننده رومولو به صورت مایع تولید و به فروش می‌رسد. مایع بودن این محصول بهش توانایی کارکرد و عمل کردن در شرایط سردی که معمولاً پودر‌ها عمل نمی‌کنند را میدهد. همینطور لازم به ذکر است که این محصول به جهت نداشتن یون کلرید کاملا قابل استفاده در بتن‌های مسلح می‌باشد.

موارد مصرف دیرگیرکننده بتن رومولو

دیرگیر کننده رومولو در مواردی که نیاز است بتن بیشتر به حالت خمیری بماند بسیار کارآمد است. به طور مثال، در مواردی که نیاز است بتن را از محلی به محلی دور منتقل کرد، در زمانی که در هوای گرم و خشک قصد بتن ریزی داریم و نمی‌خواهیم که بتن به علت دمای هوا زود سخت شود یا به هر دلیلی دیگری که نیاز است بتن برای مدتی طولانی‌تر از حد معمول به صورت خمیری بماند.

تفاوت دیرگیر کننده رومولو با بقیه محصولات مشابه! 

دیرگیرکننده PR1 رومولو مانند تمام محصولات دیگر رومولو یونیزه شده است که به آن خصوصیات خاصی می‌دهد و آن را از بقیه محصولات مشابه در بازار متمایز می‌سازد. از بین این ویژگی‌ها احتمالا مهم‌ترین آن افزایش کیفیت چند پله‌ای است که کیفیت آن را از تمامی مخصولات درجه یک در بازار بیشتر می‌کند با این حال؛ به علت استفاده کردن از مصالح پایه ایرانی که در داخل کشور استخراج می‌شود قیمت این محصول تا چند پله از باقی محصولات درجه یک در بازار پایین‌تر است. استفاده از این محصول باعث افزایش انسجام و دوام بتن و ملات در برابر زمان بلند مدت و کاهش سرعت گیرایش و سخت شدن بتن و انواع ملات می‌شود.

بالاترین کیفیت دیرگیرکننده را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول دیرگیرکننده یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خریددیرگیرکننده یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

ضد یخ پودری فضای باز
دیرگیر کننده مایع
ضدیخ کلرایدی یونیزه

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت