قیمت بندکشی سرامیک با کیفیت

ترمیم بندکشی سرامیک

ترمیم بندکشی سرامیک

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که به علت ضربه، کشیده شدن جسم تیز و یا طولانی مدت بندکشی سرامیک‌های شما جدا و کنده شده باشد و باعث به وجود آمدن درز‌های کوچک و بزرگی بین کاشی‌ها شده باشند. این درز‌ها باید در اسرع وقت پوشانده شودن وگرنا ممکن خسارت‌های زیادی به کاشی وارد کنند. ما در این مقاله قصد شرح و آموزش روش ترمیم بندکشی سرامیک را برای شما داریم.

مواد لازم و مورد نیاز

مشخصاً اولین و مهم‌ترین ماده مورد نیاز چسب بندکشی است. تلاش کنید تا بهترین و با کیفیت‌ترین چسب بندکشی را تهیه کنید که در طولانی مدت، مثل دفعه قبلی، ضربه نبیبند. پیشنهاد ما به شما خرید بندکشی رومول است که هم بالاترین کیفیت در بازار را دارد و هم قیمت بسیار مناسبی نسبت به کیفیتش دارد. دومین ابزار لازم دستگاهی است که با آن درز‌ها را از بندکشی پر کنید. این دستگاه ممکن است تفنگ مخصوص باشد یا ممکن است با کاردک انجام دهید. یک پارچه ( ترجیحا خیس ) نیز نیاز است.

مراحل لازم برای ترمیم بندکشی سرامیک

اول از همه لازم است که سطحی که می‌خواهید با چسب بندکشی پر کنید را کاملاً تمیز کنید. چسب بندکشی بسیار قوی است بنابراین باید سطح آن کاملاً تمیز باشد وگرنه خاک و باقیه آشغال‌های بین درز در بندکشی گیر میکنند. در مرحله بعد باید با استفاده از دستگاهی که خود انتخاب کرده‌اید بند کاشی را پر کنید. سعی کنید که با دقت بالا بندکشی را کار کنید تا هم سطح با باقی بندکشی شود و جلو خود را از دست ندهد. پس از کار کردن چسب بندکشی باید به سرعت با پارچه بندکشی روی سطوح را پاک کرده زیرا همانطور که بالاتر اشاره کردیم چسب بندکشی بسیار محکم است و پاک کردن آن پس از خشک شدن بسیار سخت است.

در مرحله آخر هم بگذارید تا بندکشی کاملاً خود را بگیرد و سعی کنید از رفت و آمد کنار در کنار بندکشی خشک نشده خود داری کنید.

بندکشی رومولو

بندکشی رومولو با استفاده از آخرین فناوری اروپایی تحت لیسانس ایتالیا یونیزه شده است. این محصول پس از یونیزه شدن افزایش زیادی در کیفیت خواهد داشت. همینطور طول عمر بالاتر و مقاومت بیشتر در برابر آب و رطوبت و همینطور اسید و باز از خواص به وجود آمده در این محصول پس از یونیزه شدن است 

بالاترین کیفیت پودر بندکشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خریدپودر بند کشی یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

قیمت بندکشی سرامیک یونیزه
قیمت بندکشی سرامیک رومولو
قیمت یندکشی سرامیک

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت