پودر بتونه نقاشی یونیزه رومولو !!!

بتونه کاری چیست؟

بتونه کاری از ارکان بسیار مهم در کار داخلی ساختمان است. بتونه بعد از آخرین مرحله پرداخت و قبل از رنگ زدن انجام میشود. بتونه ماده‌ای است که برای پركردن منافذ و درزها و خلل و فرج‌ها، ترك خوردگی‌ها، زدگی‌ها، پوشاندن سر پیچ‌ها و میخ ها و در محل اتصالات به كار برده می‌شود تا موقع رنگ زدن، رنگ در آن‌ها نفوذ نکند. از بخش‌های مهم بتونه کاری است. سه نوع اصلی بتونه وجود دارد با نام‌های بتونه چوب، بتونه سر چوب و بتونه بتونه خود رنگ یا همرنگی.

تفاوت بتونه نقاشی رومولو با باقی محصولات چیست؟!

 پودر بتونه نقاشی رومولو از دیگر محصولات رومولو است که توسط تکنولوژی روز اروپا یونیزه شده است که به آن خصوصیت خاصی میدهد و آن را از باقی محصولات مشابه متمایز میسازد. چسبندگی بسیار قوی آن به انواع سطوح و مصالح ساختمانی از خصوصیت‌هایی است که یونیزه سازی در محصول به‌وجود می‌آورد. با این که کیفیت این محصول تا سه پله از دیگر محصولات درجه یک مشابه بالاتر است، اما به علت استفاده از مصالح پایه داخلی، قیمتی مصادف با ¼ قیمت محصولات مشابه موجود در بازار را دارا می‌باشد.

بالاترین کیفیت بتونه نقاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول بتونه نقاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

ترمیم دیوار
درزگیر

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب عایق بندی

چسب عایق بندی

شما با مطالعه این مقاله از تمامی ناگفته ها و پشته پرده های چسب عایق بندی به صورت کامل باخبر خواهید شد؛ مطالعه این مقاله را از دست ندید و تخفیف ویژه خرید دریافت کنید.

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت