چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری سیاه رو بشناسید!!!

چسب کاشی پودری سیاه رومولو که در بازار با نام AP4 شناخته می‌شود، بر پایه پودرهای میکرونیزه معدنی و افزودنی های شیمیایی ساخته می‌شود. این چسب از گروه چسب‌های یونیزه رومولو است که با استفاده از تکنولوژی روز و با استفاده از پودر‌های صدف صنعتی فرموله شده است. عمل یونیزاسیونی که بر روی چسب کاشی انجام شده است باعث شده تا کیفیت این محصول تا 3 پله از بقیه محصولات مشابه بیشتر شود با این حال، به دلیل استفاده کردن از مواد اولیه داخلی قیمت این چسب از بقیه محصولات مشابه بسیار مناسب‌تر است. این چسب از گروه چسب‌های تک جزئی است که تنها برای چسباندن کاشی در کف کاربرد دارد.

مشخصات چسب کاشی پودری سیاه یونیزه :

این محصول به واسته طی کردن پروسه یونیزاسیون دارای مشخصاتی است که آن را از بقیه محصولات مشابه متمایز می‌سازد. از جمله این مشخصات می‌توان به قابلیت اجـرا در انـواع مناطـق آب و هوایی، بسیار مقاوم و نفوذ ناپذیر در برابر آب ، بخار ، رطوبت ، اسید و انواع مواد نفتی اشاره کرد. از دیگر خصوصیات این محصول نصب افقی آسان ، قابل استفاده در لایه های نازک و ضخیم و دارای چسبندگی فوق العاده به انواع مصالح ساختمانی قابل ذکر هستند.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب پودری کاشی

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت