پودر نماشسته یونیزه

با پودر نمای شسته آشنا شوید

نمای شسته چیست؟

یکی از نما‌های بسیار رایج در ایران برای صنعت ساختمانی سازی نماشسته است. این نما که از دسته نما‌های اندودی است،ترکیبی است از سنگ دانه های دانه بندی شده که در بسته بندی با رنگ های متنوع قرمز، مشکی، خاکستری، سبز، سفید و غیره که در بازار یافت می شود و پودر سنگ و سیمان سفید. دلیل نام نماشسته برای این محصول این است که پس از اتمام کار شسته می‌شود.

مزایای نمای شسته

از مزایای نمای شسته در صورتی که خوب اجرا شود و در آن درز بازی وجود نداشته باشد استحکام و مقاومت بالای آن است. از دیگر مزایای این محصول این است که می‌توان طرح های متنوعی مانند نمای سنگ را اجرا کرد که با هزینه کمی انجام می‌شود.تنوع رنگی بسیار بالایی هم دارد.

معایب نمای شسته چیست؟

سرعت اجرای نمای شسته پایین است، شاید در روز حدود 10 متر مربع بتوان اجرا کرد. عایق رطوبت مناسبی نیست. البته می توان روی کار از مواد عایق بی رنگ استفاده کرد.

نمای شسته رومولو

به علت این که نمای شسته در خارج ساختمان استفاده می‌شود باید کیفیت، استقاومت و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و بقیه موانع محیطی داشته باشد. شرکت رومولو با استفاده از تکنولوژی یونیزاسیون توانسته است تا نمای شسته با کیفیتی را تولید کند که نه تنها دارای تمام خصوصیات گفته شده می‌باشد، بلکه به علت یونیزه شدن از باقی محصولات هم رده خود (درجه یک) کیفیت بیشتری دارد. لازم به ذکر است که این کیفیت بالاتر نه تنها باعث افزایش قیمت محصولات رومولو نشده، بلکه به علت استفاده از منابع طبیعی پایه ایرانی قیمت کمتری نسبت به محصولات هم رده خود دارد.

بالاترین کیفیت پودر نماشسته یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر نماشسته یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید پودر نماشسته یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

نماشسته
پودر نماشسته یونیزه رومولو

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مرتضی محتشم | مصالح ساختمانی یونیزه

بنیان گذار یونیزاسیون مصالح

بنیان گذار مصالح ساختمانی یونیزه در ایران و خاورمیانه مجموعه رومولو در سال ۱۳۹۷ توسط مرتضی محتشم تاسیس شد. این مجموعه با وارد کردن تکنولوژی

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت