با کیفیت‌ترین چسب بتن

در این مقاله می‌خوانید:

فاکتور‌های یک چسب بتن با کیفیت؟!

با کیفیت‌ترین چسب بتن چیست؟!

چی باعث کیفیت بالای آن می‌شود؟!

فاکتور‌های یک چسب بتن با کیفیت؟!

چسب بتن که موارد مصرف بسیار زیادی دارد، نیاز دارد تا ویژگی‌های بسیار مختلفی داشته باشید تا بتواند با کیفیت‌ترین چسب بتن در بازار باشد. چسب بتن با کیفیت جدا از کیفیتی که دارد نیاز دارد تا در بقیه جنبه‌های یک خرید خوب هم اول باشد. برای مثال با کیفیت‌ترین چسب بتن باید زمان گیرایش مناسبی داشته باشد، نه باید سریع سفت شود و نه باید دیرتر از حد لازم بگیرد. از دیگر مسائل مهم سطحی است که پوشش می‌دهد،نسبت به میزانی که از آن مصرف می‌کند. هر چه این سطح پوشش بیشتری داده شود و در عین حال میزان کمتری از این چسب مصرف شود کیفیت بهتری دارد. توجه داشته باشید که منظور از پوشش سطح فقط یک لایه نازک نیست بلکه یک لایه از پوشش کامل و مناسب است. و از مهمترین فاکتور‌های چسب بتن با کیفیت قیمت آن است. قیمتی که برای میزان مشخصی از چسب بتن می‌پردازید در برابر کیفیتی که دریافت می‌کند برای انتخاب یک محصول با کیفیت بسیار مهم است.

با کیفیت‌ترین چسب بتن چیست؟!

در جواب این سوال هیچ برندی به غیر از رومولو را نمی‌توانیم معرفی کنیم. و اگر احساس می‌کنید که این مقاله در واقع فقط یک تبلیغ است، از شما خواهش مندیم تا مقاله را تا آخر مطالعه کنید. چسب بتن رومولو تحت لیسیانس اروپا، با آخرین تکنولوژی روز در زمینه یونیزاسیون، فرموله شده است. عمل یونیزاسیون به فرایندی گفته می‌شود که در آن یک ماده که پروتون خود را است دست می‌دهد و یک الکترون دریافت می‌کند. پس از این فرایند ‌اتم‌های این مواد به یون تبدیل می‌شوند. از این فرایند کشور‌های مختلفی مثل آلمان و ایتالیا برای یونیزه کردن محصولات مختلف استفاده می‌شود و فقط در ایران و ایتالیا این فرایند برای یونیزه کردن چسب بتن استفاده می‌شود. اما فرایند یونیزاسیون چه تاثیری بر روی مواد دارد؟ لطفاً پاراگراف بعد را مطالعه فرمایید!

چی باعث کیفیت بالای آن می‌شود؟!

فرایند یونیزاسیون به محصول ویژگی‌های خاصی می‌دهد که آن را از بقیه محصولات متمایز می‌سازد. افزایش مقاومت فشاری بتن، کاهش نفوذ پذیری بتن، چسبندگی فوق العاده به بتن و انواع مصالح ساختمانی و بهبود مقاومت شیمیایی ، سایشی ، کششی در چسبندگی به ساختمان از مثال‌های تاثیر این فرایند بر روی چسب بتن و دلیل با کیفیت بودن آن است. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به انعطاف پذیری بسیار مناسب در برابر ترک یا افتادن کاشی،کاهش ترک های انقباضی بتن در محیط های قلیایی و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت ، بخار ، اسید و مواد نفتی نیز اشاره کرد. همین‌طور خالی از لطف نیست که یاد آوری کرد تمام محصولات یونیزه شده رومولو در برابر رطوبت و آب بسیار مقاومند.

بالاترین کیفیت چسب بتن یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست این محصول یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید این محصوله یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

نما داخلی
دیوار سیمانی
چسب بتن

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت