انواع چسب کاشی پودری

در این مقاله می‌خوانید

‌انواع چسب کاشی پودری رومولو چیست؟

تفاوت این دو گروه در چیست؟

قبلا برای شما عزیزان چسب‌‌های کاشی پودری را معرفی کرده‌ایم. اما برای شما خوانندگان جدید رومولو، یک بار دیگر توضیح بسیار کوتاهی درباره آن‌ها می‌دهیم. چسب‌های کاشی پودری به سه گروه سیاه، پرسلان سفید و مولتی پلاس تقسیم می‌شوند که به ترتیب مولتی پلاس بیشترین و سیاه کمترین کیفیت را بین خود دارند. لازم به ذکر است که زمانی که می‌گوییم کمترین کیفیت بین گروه خود به این معنا است که کیفیت چسب کاشی پودری سیاه هنوز هم از بقیه محصولات مشابه خود بسیار بیشتر است. و اما درباره موضوع اصلی مقاله

انواع چسب کاشی پودری رومولو چیست؟

دسته بندی‌ای که امروز به توضیح آن می‌پردازیم تک جزئی و دو جزئی بودن این محصولات هستند. چسب کاشی پودری سیاه رومولو تنها عضو گروه چسب‌های تک جزئی پودری است. گروه بعدی چسب‌های دو جزئی هستند. چسب پودری پرسلان سفید و چسب پودری مولتی پلاس هر دو عضو این دسته از محصولات هستند.

تفاوت این دو گروه در چیست؟

محصولات تک جزئی رومولو، در واقع تنها چسب تک جزئی رومولو تنها قابلیت استفاده در کف را دارد و نباید در دیوار‌ها از آن استفاده شود. در طرف دیگر که چسب‌های دو جزئی وجود دارد، به مصرف کننده قابلیت استفاده هم در کف و هم در دیوار‌ها را می‌دهد. چسباندن سنگ‌های پرسلان بزرگ، سنگ‌های آنتیک گران قیمت و انواع سنگ‌های سنگین قابلیت ویژه چسب کاشی پرسلان سفید است. چسب کاشی مولتی پلاس که از چسب پرسلان هم کیفیت بالاتری دارد جدا از چسبندگی فوق بالایی که دارد قابلیت اجرا در مناطق بسیار مرطوب و خیس نظیر سونا، جکوزی و حتی استخر را هم دارد. به این ترتیب برای استفاده در محیط‌های مرطوب بهترین گزینه چسب کاشی مولتی پلاس، برای چسباندن سنگ و کاشی در دیوار به شرطی که محیط مرطوب و خیس نباشد چسب کاشی پرسلان و در آخر برای چسباندن سنگ و کاشی در محیط‌های خشک به شرطی که فقط قصد استفاده در کف را داشته باشیم چسب کاشی پودری سیاه است.

نتیجه گیری:

برای چسباندن کاشی در کف بهترین انتخاب چسب کاشی سیاه است. برای چسباندن کاشی در دیوار در محیطی که رطوبت بسیار کم است پرسلان سفید، و در محیط‌های مرطوب چه در کف چه در دیوار بهترین گزینه چسب مولتی پلاس است.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب کاشی و سرامیک
چسب کاشی و سرامیک

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت