معرفی انواع چسب کاشی

در این مقاله می‌خوانید

چسب کاشی چیست؟!

معرفی انواع چسب کاشی؟!

با پیشرفت علم در زمینه مصالح ساختمانی، محصولات جدیدی وارد بازار شد که به علت استفاده راحت‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر بودن جای محصولات قدیمی را گرفت. در زمینه کاشی کاری، با معرفی و محبوب‌تر شدن چسب کاشی، این محصول جای خود را به ملات‌های قدیمی داد و امروزه در اکثر ساختمان سازی‌ها از این محصول به جای ملات‌های قدیمی استفاده می‌شود. این چسب سریع‌تر خشک می‌شود، ارزان‌تر است، وزن کلی ساختمانی را کاهش می‌دهد و کیفیت بالاتری دارد که همین ویژگی‌ها باعث شد تا در بازار‌ها داخلی و خارجی محبوب شود.

چسب خمیری:

چسب خمیری کاشی نخستین محصولی است که قصد معرفی آن را برای شما داریم.این محصول دارای موارد مصرف گوناگونی است اما شاید جالب‌ترین، قابل استفاده بودن برای چسباندن یک لایه جدید بر روی یک لایه قدیمی از کاشی باشد. با این ویژگی هم مقدار زیادی در وقت صرفه جویی می‌شود هم از هزینه‌ها کاسته می‌شود و نیازی نیست لایه قدیمی کاشی را بشکنید تا یک لایه جدید نصب کنید.

چسب پودری سیاه:

این محصول اولین زیر مجموعه از محصولات چسب پودری کاشی است. چسب پودری سیاه که محصولی تک جزئی است فقط در کف قابل استفاده است ولی، کیفیت بسیار بالایی که دارد باعث می‌شود که، کمتر از بقیه هم‌گروهی‌های خود دیده نشود. این محصول مناسب‌ترین چسب برای استفاده‌های روزمره در محیط‌های کم رطوبت است و کیفیت بسیار بالای آن در برابر قیمت پایین آن، باعث متمایز شدنش در بازار می‌شود.

چسب پودری پرسلان سفید:

دومین عضو گروه چسب‌های کاشی پودری، پرسلان سفید است. این محصول مثل چسب خمیری دو جزئی است و هم در کف و هم در دیوار استفاده می‌شود. این چسب جدا از خاصیت دو جزئی بودن، چسبندگی بسیار بالایی دارد. چسبندگی این محصول به حدی بالا است که می‌توانید سنگ‌های اسلب بسیار بزرگ را در دیوار‌ها حتی در ارتفاعات بالا بدون نیاز به بست کار بچسبانید.

چسب پودری مولتی پلاس:

و در آخر نوبت به معرفی چسب کاشی پودری مولتی پلاس می‌شود. این محصول با باقی همگروهی‌‌های خود تفاوتی دارد که آن را به محصولی خاص تبدیل می‌کند. چسب کاشی پودری مولتی، مثل پرسلان و خمیری، چسبی دو جزئی است. اما خصوصیت خاص این چسب ضد آب بودنش است. مولتی پلاس چسبی ضد آب است که در انواع محیط‌های مرطوب مثل استخر، سونا، جکوزی و حمام‌ها استفاده می‌شود. شما می‌توانید این چسب را در محیط‌های خارجی که باران یا شست و شو زیاد است هم استفاده کنید اما به واسطه یونیزه بودن این چسب کیفیت آن اصلا افت نمی‌کند و آسیب نمی‌بیند.

بالاترین کیفیت چسب کاشی را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول چسب کاشی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید چسب کاشی  یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

چسب پودری کاشی

از دیگر مقالات رومولو هم بازدید فرمایید

بیشتر بخوانید!

مصالح ساختمانی یونیزه

مصالح ساختمانی یونیزه

یونیزاسیون مصالح ساختمانی در ایران و آسیا تکنولوژی یونیزاسیون متریال ساختمانی مجموعه رومولو توسط مرتضی محتشم در سال 1397 در کشور ایران با هدف ارتقاء

چسب کاشی و سرامیک

چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

چسب کاشی و سرامیک

راهنمای خرید چسب کاشی و سرامیک

ما در اینجا سعی داریم تا کامل ترین منبع اطلاعاتی چسب کاشی و سرامیک را برایتان را گرد آوریم. در اینجا از ابتدا به بررسی

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کنید
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

ROMOLO co

جهت ارتباط با کارشناسان رومولو، ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت