پودر رنگ سیمانی

پودر رنگ سیمانی یونیزه

شرکت رومولو توانسته است با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز پودر رنگ سیمانی یونیزه را درست کند که یونیزه است. این پودر به سبب یونیزه بودن دارای خواصی است که این محصول را از بقیه محصولات هم رده متمایز میسازد. شرکت رومولو این محصول را در داخل در بازار ها و به خارج صادر میکند.

مشخصات پودر رنگ سیمانی :

پودر رنگ سیمانی رومولو به سبب فناوری که رومولو در ساخت آن ازش استفاده کرده یونیزه شده است که به آن مزایایی میدهد که آن را از بقیه پودر های در بازار متمایز میسازد. از این خواص و مزایا میتوان بهسرعت در آماده سازی و اجرا، عدم ایجاد حساسیت و بدون بو، چسبندگی بیشتر و همسانی در سطح،سخت تر و فشرده تر شدن بعد از اجرا، سازگاری با ترکیب انواع ملات ، سیمان و آب اشاره کرد. همین طور لازم به ذکر است که این مواد در برابر فشار و حرارت مقاومت بالایی دارند. مقرون به صرفه هستند و به علت نرمی که دارند سرعت اجرای بالایی دارند و در سطوح داخلی و خارجی قابل استفاده هستند.از دیگر خواص مهم این رنگ جذب آلودگی هوا در محیط و روشن تر کردن رنگ در مدت زمان طولانی است.

بالاترین کیفیت پودر رنگ سیمانی یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر رنگ سیمانی یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید پودر رنگ سیمانی رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *