پودر رنگ سیمانی

پودر رنگ سیمانی

شرکت Romolo با تجهیزات و ماشین آلات به روز، پودرهای رنگی سیمانی ایرانی مرغوب را بصورت یونیزه تبدیل و فرآوری می نماید. این محصول در بازار پخش و همچنین به سایر کشور ها صادر می گردد.

رنگ پودر رنگ سیمانی

این نوع پودرهای سیمانی شامل رنگ های : گل و ماشی ، اخرا ، امرا ، دوده ، پیگمنت قهوه ای وآبی ، سبز، زرد ، شنجف یونیزه می باشد، که به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد ، کیفیت غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان را دارد.

 پودرهای رنگی سیمانی که نام تجاری آن در بازار جهانی CEMENT COLOR POWDER شناخته میشوند و در ترجمه پودرهای سیمانی بتن نیز نام گذاری می گردد. پایه تشکیل دهنده ی این پودر ها، سیمان رنگی می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه عمل میکند، که باعث افزایش کیفیت این محصول نسبت به پودرهای سیمانی ایرانی مشابه می باشد. این محصولات پایه تشکیل دهنده ی برخی از مصالح ساختمانی و درمانی می باشد که با توجه به سختی ، چسبندگی بالا و ترکیب با افزودنی های دیگر، بهترین فرآورده برای افزودنی های ساختمانی در سرامیک ، سنگ ، بتن و… می باشد. پودرهای سیمانی گل و ماشی ، اخرا ، امرا ، دوده ، پیگمنت قهوه ای وآبی ، سبز، زرد ، شنجف دارای دانه های ریز می باشد که بعد از یونیزه شدن به ریزترین حالت و نرمی عالی میرسد و بدلیل سبک سازی در آب براحتی حل می گردد و بعداز خشک شدن بسیار سخت و مقام می شود. این محصول عمدتا در گروه ساختمان از آن استفاده می گردد .

بالاترین کیفیت پودر رنگ سیمانی یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول پودر رنگ سیمانی یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید پودر رنگ سیمانی یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *