سیمان پرتلند

روش استفاده و نگه داری از گچ سه سرنده

این مقاله در باره روش استفاده و نگه داری از گچ سه سرنده است. در صورتی که به دنبال اطلاعات درباره محصول گچ سه سرنده یا گچ سه سرنده یونیزه رومول هستید از شما دعوت میکنم تا مقالات دیگر رومولو را هم بخوانید.

روش استفاده از گچ سه سرنده :

روش و نوع استفاده در این محصول بسیار متفاوت از همدیگر می باشد و با توجه به نوع استفاده از آن باید کار مد نظر را جستجو نمایید تا اطلاعات دقیق از ترکیب کار مورد نظر خود را جمع آوری نمایید.

روش نگه داری از گچ سه سرنده :

جهت نگه داری مفید این محصول را داخل پلاستیک با ضخامت 140 میکرون بدون هوا نگه دارید تا از رطوبت هوا نیز تاثیر نپذیرد و همان کیفیت تولید را در موقع استفاده داشته باشد که شرکت رومولو با توجه به خطوط بدون هوا با همین بسته بندی تولید و گچ سه سرنده را به بازار عرضه می نماید.

موارد ایمنی در کار با این محصول :

از عینک / دستکش و ابزار مناسب نصب استفاده گردد. در صورت تماس با چشم سریعا به مدت یک ربع با آب ولرم شست شو داده شود.در صورت تماس با پوست بهتر است در اولین فرصت با آب و شوینده شستشو گردد.

نکات قابل توجه در نگهداری از این محصول :

مدت نگهداری 9 ماه در کیسه و بسته بندی شرکت می باشد.دمای مناسب جهت نگهداری میانگین هوای 10+ الی 30+ می باشد.دور از تابش مستقیم نور خورشید ، سرما ، گرما زیاد و یخبندان قرار گیرد.

بالاترین کیفیت پودر گچ سسه سرنده یونیزه را تنها از رومولو بخواهید !!!
اگر قصد تست محصول گچ سه سرنده یونیزه یا هرکدام از محصولات دیگر رومولو را دارید تا از صحت و کیفیت آن مطمئن شوید، ما می‌توانیم تستر رایگان محصولات را برای شما عزیزان ارسال کرده که شما روی سازه های خود امتحان کنید. جهت دریافت تستر یا خرید گچ سه سرنده یونیزه یونیزه رومولو می‌توانید از طریق بخش های ارتباطی وبسایت، فروشگاه آنلاین رومولو، دایرکت اینستاگرام رومولو و یا با شماره تلفن های رومولو تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *